crosssearch

Velký okruh Thajskem

Poznávací zájezdy, Thajsko

Bangkok o Ayutthaya o Phitsanulok o Sukhothai o Chiang Rai o Chiang Mai

Konečná cena za osobu od: 45 096 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den::
odlet z Prahy do Bangkoku.

2. den::
přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Večeře v tradiční thajské restauraci s tanečním vystoupením a ukázkami thajského baletu. Individuální program s možnou návštěvou nočního trhu a barů na Pat Pongu. Noc v Bangkoku.

3. den::
prohlídka Bangkoku. Dopoledne navštívíte chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata, chrámový komplex Wat Po, gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí stejně jako krásná chrámová architektura. Prohlídka pokračuje v královském paláci s chrámem smaragdového Buddhy. Poté se přeplavíte přes řeku k chrámu ranních červánků Wat Arun, který je zdoben porcelánem a naskýtá jedinečné výhledy na Bangkok. Individuální program. Noc v Bangkoku.

4. den::
ráno se vydáte na sever od Bangkoku, první zastávkou bude romantický komplex královského letního paláce s mnoha letohrádky. Vaše cesta bude pokračovat do královského města Ayutthaye, odkud vládli thajští králové od roku 1351 déle než 400 let, prohlédnete si památky jedinečného významu. Navštívíte chrámy Wat Si Sampet a Wat Mahathat. Přejezd do města Lopburi. Návštěva ruin královského paláce krále Naraje. Zážitkem bude návštěva chrámu zasvěceného opicím, ty neobývají jen chrám, ale i město. Přejezd do města Phitsanulok.

5. den::
ráno odjezd do Sukhothai, které bylo prvním královským městem Siamu. Navštívíte historický park, krásné chrámy Wat Mahthat, Wat Sra Srí, Pra That Luang, který je jeden z nejstarších a nejzachovalejších dřevěných chrámů. Poté přejezd do Chiang Rai, nocleh.

6. den::
celodenní výlet do tzv. Zlatého trojúhelníku, kde se řeka Ruak setkává s Mae Khong a vytváří tak hranice 3 států: Thajska, Barmy a Laosu. Projížďka na člunu, návštěva hranic Laosu a Chian Sean, starobylého města. Během návratu do hotelu zastávka u kmene Meo a v domorodé vesnice. Nocleh v Chiang Rai.

7. den::
cesta na vrcholky kopců - návštěva horských kmenů Akka a Lanna nebo Yahu. Dále budete pokračovat do města Chiang Mai. Cestou se zastavíte u horkých minerálních pramenů, kde si můžete sami vyzkoušet uvařit křepelčí vajíčka. Odpoledne návštěva rukodělných dílniček - seznámíte se s výrobou slunečníků, tkaním hedvábí nebo broušením diamantů. Volný večer na nákupy na bazaru. Noc v hotelu v Chiang Mai.

8. den::
o brzké snídani odjezd do výcvikového střediska slonů. Nakrmíte slony, budete pozorovat koupání slonů a jejich práci v džungli. Vrcholem odpoledne se stane půlhodinová projížďka na slonech. Před polednem ještě navštívíte hadí farmu a zhlédnete hadí show. Oběd na orchidejové farmě. Odpoledne povede naše cesta k úpatí pohoří Doí Suthep. Autobus se vyšplhá do výšky 1 056 m n. m. k jedinečnému chrámovému komplexu Wat Doi Suthep, kde podle staré legendy o bílém slonu je uložena relikvie Buddhy. Noc v hotelu v Chiang Mai.

9. den::
individuální program, dle časových možností a letových řádů můžete s průvodcem navštívit starou Chiang Mai s chrámy a paláci, projít se podél starých vodních příkopů a hradeb. Odlet z Chiang Mai do Bangkoku a dále do Prahy. Možnost prodloužení o pobyt na 7 nocí na vybraném ostrově nebo v Pattaye.

10. den::
přílet do Prahy v pozdních nočních hodinách nebo v brzkých ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000