crosssearch

Velká cesta Thajskem - dlouhé krky

Poznávací zájezdy, Thajsko

Trasa zájezdu: Bangkok o Mae Hong Son o Chiang Mai o Sukhotai o Phitsanulok o Ayutthaya o řeka Kwai Program: 1. den: odlet z Prahy do Bangkoku. 2. den: přílet do Bangkoku, transfer do hotelu v centru města, ubytování a odpočinek. Povečeříte v tradiční thajské...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Bangkok o Mae Hong Son o Chiang Mai o Sukhotai o Phitsanulok o Ayutthaya o řeka Kwai

Program: 1. den: odlet z Prahy do Bangkoku.

2. den: přílet do Bangkoku, transfer do hotelu v centru města, ubytování a odpočinek. Povečeříte v tradiční thajské restauraci s tanečním vystoupením a ukázkami thajského baletu. Noc v Bangkoku v centru města.

3. den: transfer na letiště. Odlet z Bangkoku do Mae Hong Son. Transfer do hotelu. Poté se vydáte člunem po řece k návštěvě horského kmene "lidí dlouhých krků", který je asi nejčastěji fotografován na thajské pohlednice. Dozvíte se, proč mají zlaté obruče kolem krku, vyslechnete životní příběhy a prohlédnete jejich obydlí. Návrat do Mae Hong Son.

4. den: prohlídka městečka Mae Hong Son. Cesta do Chiang Mai, kterou pojmenovali místní obyvatelé "cestou 2000 serpentýn". Krajina je úchvatná a ne nadarmo se říká, že pohoří na západ od Chiang Mai s nejvyšší horou Thajska - Doi Inthanop (2590 m n. m.) je jedním z nejkrásnějších. Během cesty navštívíte známé jeskyně Fish Caves a nebude chybět návštěva horského kmene. Příjezd do Chiang Mai, večer můžete nakupovat na zdejším nočním bazaru.

5. den: se vydáte do výcvikového centra slonů, čeká vás projížďka na slonech a shlédnutí sloní show. Návštěva hadí farmy s dramatickým soubojem člověka a hadů, oběd na orchidejové farmě. Odpoledne povede vaše cesta k úpatí pohoří Doi Suthep. Autobus se vyšplhá do výšky 1056 m n. m. k jedinečnému chrámovému komplexu Wat Doi Suthep, kde je podle legendy o bílém slonu uložena relikvie Buddhy. Noc v Chiang Mai.

6. den: cesta do města Phitsanulok. Cestou zastavíte v Sukhotai, které bylo prvním královským městem Siamu (1238-1376). Období Sukhotaile je považováno dodnes za zlatou éru v historii Thajska. Navštívíte historický park, kde si prohlédneme krásné chrámy Wat Mahathat, Wat Sra Sri, Wat Sri Sawai, Wat Sri Chum. Přejezd do města Phitsanulok. Noc v hotelu v Phitsanulok.

7. den: po snídani se vydáte do druhého královského města Ayutthaya, prohlédnete si památky jedinečného významu, navštívíte chrám Wat Mahathat a Wat Srí Sanpet. Cesta pokračuje do Bangkoku. Noc v hotelu v centru města Bangkoku.

8. den: cesta na západ od Bangkoku, podél solných polí, prohlédnete si kokosovou farmu. Navštívíte malé válečné muzeum, hřbitov a věhlasný most přes řeku Kwai. Cesta lokálkou po "železnici smrti". Noc v Bangkoku.

9. den: prohlídka Bangkoku - dopoledne navštívíte chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy, z ryzího zlata. Projdete se chrámovým komplexem Wat Po. Gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí stejně, jako krásná chrámová architektura. Plavba přes řeku k chrámu ranních červánků Wat Arun. Chrám je názornou ukázkou kmérské (kambodžské) architektury, je zdoben spoustou porcelánu a naskýtá jedinečné výhledy na Bangkok. Prohlídku zakončíme v královském paláci s chrámem smaragdového Buddhy. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

10. den: přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000