crosssearch

Velká cesta Indočínou - Thajsko, Kambodža, Vietnam, Laos

Poznávací zájezdy, Thajsko

Program: 1. den: Odlet z Prahy do Bangkoku. 2. den: BANGKOK - okružní jízda s návštěvou WAT PHRA KAEW, TEMPLE SMARAGDOVÉHO BUDDHY a GRAND PALACE. Po obědě plavba po pitoreskní CHAO PHRAYA RIVER - Řeka králů a přes Klongs (kanály) na Thonburi na západní stranu Bangkoku....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program:

1. den: Odlet z Prahy do Bangkoku.

2. den: BANGKOK - okružní jízda s návštěvou WAT PHRA KAEW, TEMPLE SMARAGDOVÉHO BUDDHY a GRAND PALACE. Po obědě plavba po pitoreskní CHAO PHRAYA RIVER - Řeka králů a přes Klongs (kanály) na Thonburi na západní stranu Bangkoku. Typické thajské domy a chrámy podél vodních cest, které dostaly jméno Benátky východu. Poté navštívíme největší stavbu a symbol nábřeží Chrám úsvitu (WAT ARUN).

3. den: Odlet do SIEM REAP - kolébky civilizace Ang-kor - tam kde se zrodila Kambodža , famózní archeologické město, které je nazýváno jedním ze sedmi největších divů světa.. Odpoledne nádherný ANGKOR WAT -jeden ze sedmi největších architektonických divů světa, Phnom Bakheng templ, jezero Tonle Sap.

4. den: Celodenní pobyt v areálu ANGKOR. Návštěva brány smrti, Thommanon, Kravan, Srash Srong, Ta Phrom Temple. Odpoledne prohlídka PRE RUP - státnický chrám Rajendravarmana II. MEBON, architektonicky dokonalý horský chrám.

5. den: Po snídani krátký výlet do rukodělného centra uměleckých předmětů. OLD MARKET - velmi živém tržiště, kde si uděláte obrázek o kambodžském životě. Odlet do SAIGONU - HO CHI MINHOVA MĚSTA.

6. den: Fantastická cesta po řece Mekong, přejezd do 70 kilometrů vzdáleného MY THO - Brána řeky Mekong a její Delta krátká zastávka u CAO DAI TEMPLU v Ben Luc, chrámu velmi specifického náboženství venkovských lidí v deltě Mekongu. MEKONG DELTA - vietnamská zásobárna rýže.

7. den: Let do DA NANG, prastaré země úzce spojené s kulturními tradicemi, překrásná místa s bílými písečnými plážemi. Přijedeme do HOI AN, na břehu řeky Thu Bon, které má zřetelnou čínskou atmosféru s nízkými obklady zdobenými domy a úzkými ulicemi. Hoi An bylo jedno z hlavních obchodních center JV Asie.

8. den: HUE ROYAL- komplex monumentů, srdce centrálního Vietnamu, uváděné jako Vietnamské politické sídlo od 1802 do 1945 zapsané na seznam UNESCO. Cesta vede mnoha nádhernými scenériím podél dálnice, pauza na HAI VAN PASSU, nejvyšším a nejdelším průsmykem ve Vietnamu (cca 20 km). Připlutí do přístaviště ROYAL MARINA k návštěvě ZAKÁZANÉHO PURPUROVÉHO MĚSTA. Po jeho prohlídce zpět do královského přístaviště a odjezd proti proudu lodí na prohlídku Thien Mu Pagoda (Pagoda božské paní).

9. den: Let do HANOI -kolébka civilizace delty červené řeky se zelenými rýžovými poli. Přílet na Noi Bai letiště, poté odjezd přímo na HALONG BAY 3.5 - 4 hodiny. Krajina lemovaná rýžovými poli, malými vesnicemi.

10. den: 5 hodinová plavba velkou dřevěnou džunkou po zátoce Halong Bay, která je zlatým vrcholem cesty - mistrovské dílo přírody HA LONG BAY tvoří 3000 malých a velkých ostrovů všech možných tvarů.

11. den: Celodenní výlet HANOÍ, návštěva palácového komplexu Chairman, náměstí Ba Dinh National square, Stilt House; One Pillar Pagoda, aj. Večerní návštěva divadla vodních loutek, unikátní formy vietnamského umění.

12. den: Let do LUANG PRABANGU, pradávného hlavního města království Lao Kingdom, zapsaného na seznam světového kulturního dědictví UNESCO v roce 1995. Návštěva chrámu PHOUSI s 382 schody, na nádherný západ slunce.

13. den: Návštěva NÁRODNÍHO MUZEA v královském paláci s kolekcemi a artefakty kultury a boaht-ství Lao. Plavba po řece Mekong, návštěva svaté jeskyně v Pak Ou. Na protějším břehu řeky Mekong je vesnice BAN XANG HAI.

14. den: Návštěva WAT AHAM, který byl residencí Sangkharata a chrámu WAT MAI - největšího chrámu v Luang Prabang s oslnivou atmosférou. Let zpět do Bangkoku.

15. den: Let zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000