crosssearch

To nejkrásnější z centrálního Thajska

Poznávací zájezdy, Thajsko

Trasa zájezdu: Bangkok o Ayutthaya o Kanchanaburi o řeka Kwai o Pattaya

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu:

Bangkok o Ayutthaya o Kanchanaburi o řeka Kwai o Pattaya

Program

1. den

odlet z Prahy do Bangkoku.

2. den

odpoledne přílet do Bangko­ku, transfer do hotelu v centru města, ubytování a odpočinek. Povečeříte v tradiční thajské restauraci s tanečním vystoupením a ukázkami thajského baletu. Noc v Bangkoku v centru města.

3. den

prohlídka Bangkoku. Dopoledne navští­víte chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata. Projdete se chrámovým komplexem Wat Po, gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí stejně, jako krásná chrámová architektura. Prohlídka pokračuje v královském paláci s chrámem smaragdového Buddhy. Poté se přeplavíte přes řeku k Chrámu ranních červánků Wat Arun, který je zdoben spoustou porcelánu a naskýtá jedinečné výhledy na Bang­kok. Odpoledne a večer individuální program s možnou návštěvou nočního trhu a barů na Pat Pongu. Noc v Bangkoku.

4. den

ráno se vydáte na sever od Bang­koku, první zastávkou bude romantický komplex královského letního paláce Bang Pa In s mnoha letohrádky v pečlivě udržované zahradě. Vaše cesta bude pokračovat do královského města Ayutthaye, odkud vládli thajští králové déle než 400 let, prohlédnete si památky jedinečného významu. Navštívíte chrámy Wat Si Sampet a Wat Mahathat. Pozdě odpoledne návrat do Bangoku.

5. den

brzy ráno cesta na západ od Bangkoku kolem solných polí do města Kanchanaburi. Prohlédnete si válečné muzeum, hřbitov a věhlasný most přes řeku Kwai, který stavěli zajatci během 2. světové války. Krátká jízda lokálkou po železnici smrti s vyhlídkou na úchvatnou krajinu. Nezapomenutelným zážitkem bude návštěva výcvikového střediska slonů s projížďkou na slonech. Líbit se vám bude zajisté i rafting na bambusových vorech. Ubytování v hotelu na břehu řeky. Večeře s kulturním vystoupením kmene Mon.

6. den

ráno se vydáte lodí po řece Kwai k jeskyni Kaeng Lava. Při návštěvě národního parku uvidíte i překrásné vodopády. Cestou do Bangkoku zastávka v Nakhon Pathom u kláštera Pra Patho­m, jehož součástí je téměř 120 m vysoká věž, největší čedí v Thajsku. Noc v Bangkoku.

7. den

ráno odjezd z Bangkoku do Pattaye. Cestou do Pattaye návštěva krokodýlí farmy, kde se dozvíte vše zajímavé o životě krokodýlů. Cesta pokračuje dál do letoviska u Jihočínského moře - Pattaya. Odpoledne ubytování ve vybraném hotelu a volno. Noc v hotelu Pattaya Garden.

8. den

volný program u moře s možností dalších výletů - v Pattaye: výlet na korálový ostrov, Mini Siam, orchideová farma ve vesnici Nonch Nung a další.

9. den

individuální program. Transfer na le­tiště a odlet do Prahy. Možnost prodloužení o pobyt na Pattaye, ostrovech Koh Samui, Phuket, Koh Chang, Phi Phi, Krabi.

10. den

přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000