crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Perly jihočínského moře

Poznávací zájezdy, Thajsko

Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata. Dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne uvidíte královský palác Grand Palace a zde si...

Konečná cena za osobu od: 52 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Změna programu vyhrazena.

Program zájezdu

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy.

2. den PŘÍLET DO BANGKOKU

Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den POZNÁNÍ BANGKOKU VČETNĚ KRÁLOVSKÉHO PALÁCE

Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata. Dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne uvidíte královský palác Grand Palace a zde si prohlédnete chrám Wat Phra Kaeo, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska - sochu Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. V závěru prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata. Návrat do hotelu, nocleh.

4. den LETNÍ SÍDLO KRÁLE MONGHUTA

V brzkých ranních hodinách odjezd z Bangkoku do provincie Samut Songkram s návštěvou místní komunity, kde se do dnešních dní dodržuje mnoho thajských tradic. Ochutnávka tradičních thajských pokrmů, ukázka šplhání na palmu, získávání cukru z čerstvých kokosových ořechů, pletení košíků a přípravy jídel. Odjezd do fascinující chrámové jeskyně Tham Khao Luang, kde se nachází obdivuhodné stalaktity s nejpůsobivější thajskou jeskynní svatyni s velkými i malými sochami Buddy v nesčetných variacích. Na úpatí téže hory Khao Luang návštěva klášterů Wat Tham Klaep nebo Wat Bun-Thawi s unikátními vyřezávanými dveřními panely. Jízda lanovou dráhou a prohlídka paláce Phanakorn Kiri - letního paláce krále Monghuta. Odjezd do Cha Am, ubytování, nocleh.

5. den MYSTICKÁ JESKYNĚ

Po snídani návštěva mořského NP Sam Roi Yot, který je domovem 300 druhů ptáků z Číny, Sibiře i severní Evropy. Uvidíte mangrovníky a vápencové útvar stoupající do výšky až 600m. Prohlídka unikátní mystické jeskyně Phraya Nakhon s otvorem ve stropě, který umožňuje průnik slunečních paprsků. Oběd v místní restauraci, odjezd k návštěvě Zrcadlové hory Wat Khao Chong Krajok se svatyní na kopci, k níž vede 395 schodů. Odjezd do Chumphonu, nocleh.

6. den LODÍ NA OSTROV KO TAO

Po snídaní chvíle volna, transfer do přístavu, odjezd lodí na ostrov, který se nachází v Thajském zálivu přibližně 70 km od pevniny s nádhernými plážemi vhodnými pro šnorchlování a řadí se k ostrovům tzv. tropického ráje. Nocleh Ko Tao.

7. den V TROPICKÉM RÁJI

Snídaně, individuální volno. Doporučujeme celodenní fakultativní výlet na vedlejší Želví ostrov Nang Yuan s možností šnorchlování. Nocleh Ko Tao.

8. den KO TAO

Snídaně, individuální volno na ostrově Ko Tao.

9. den KO TAO

Snídaně, individuální volno na ostrově Ko Tao.

10. den LODÍ NA OSTROV KO SAMUI

Snídaně. Odjezd lodí na tropický ostrov Ko Samui, který je lemován překrásnými plážemi s bílým korálovým pískem. Je součástí mořského národního parku Ang Thong, který se do dnešních dní vyznačuje panenskou přírodou a tyrkysovým mořem.

11. den OSTROV KO PHANGAN

Snídaně, individuální volno. Doporučujeme celodenní fakultativní výlet na vedlejší ostrov Ko Phangan s krásnými plážemi a scénickou hornatější krajinou. Nocleh Ko Samui.

12. den VÝLET PO OSTROVĚ KO SAMUI

Snídaně, výlet po ostrově Ko Samui včetně oběda s návštěvou chrámu Wat Khunaram, vodopádu Namuang, Magické zahrady, kokosové a sloní farmy. Zbytek dne individuální volno.

13. den ZÁTOKA ANG THONG

Snídaně, individuální volno. Doporučujeme fakultativní výlet do zátoky Ang Thong za šnorchlováním v průzračném moři včetně oběda.

14. den SAMUI - BANGKOK - PRAHA

Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

15. den PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

  • leteckou přepravu Praha - Bangkok - Praha
  • letištní taxy
  • 12x ubytování v hotelech 3* - 4*
  • snídaně po celou dobu zájezdu
  • program, transfery klimatizovanými minibusy
  • veškeré vstupy dle itineráře
  • česky mluvící průvodce (min. 12 osob)

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

  • fakultativní výlety
  • pojištění léčebných výloh
  • spropitné 20 USD

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000