crosssearch

Perly centrálního a jižního Thajska

Poznávací zájezdy, Thajsko

Bangkok o Ayutthaya o řeka Kwai o Cha Am o Prajuap o Ranong o Krabi o Koh Samui/Phuket ...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu
Bangkok o Ayutthaya o řeka Kwai o Cha Am o Prajuap o Ranong o Krabi o Koh Samui/Phuket

1. den

Odlet z Prahy.

2. den

Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu v centru města, ubytování a odpočinek. Individuální program s možnou návštěvou nočního trhu a barů na Pat Pongu. Noc v Bangkoku.

3. den

Prohlídka Bangkoku. Dopoledne navštívíte chrám Wat traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata. Projdete se chrámovým komplexem Wat Po, gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí stejně, jako krásná chrámová architektura. Prohlídka pokračuje v královském paláci s chrámem smaragdového Buddhy. Večeře v tradiční thajské restauraci s tanečním vystoupením a ukázkami thajského baletu. Noc v Bangkoku.

4. den

Ráno se vydáte na sever od Bangkoku, první zastávkou bude romantický komplex královského letního paláce s mnoha letohrádky v pečlivě udržované zahradě. Vaše cesta bude pokračovat do královského města Ayutthaye, odkud vládli thajští králové déle než 400 let, prohlédneme si památky jedinečného významu. Navštívíte chrámy Wat Si Sampet a Wat Mahathat. Pozdě odpoledne návrat do Bangkoku.

5. den

Brzy ráno cesta na západ od Bangkoku kolem solných polí do města Kanchanaburi. Prohlédnete si válečné muzeum, hřbitov a věhlasný most přes řeku Kwai, který stavěli zajatci během 2. světové války. Odpoledne se projedete lokálkou po železnici smrti s vyhlídkou na úchvatnou krajinu. Noc v hotelu na břehu řeky.

6. den

Nezapomenutelným zážitkem bude návštěva výcvikového střediska slonů s projížďkou na slonech. Líbit se vám bude rafting na bambusových vorech. Cesta pokračuje na jih Thajska do letoviska Hua Hin a odpoledne se ubytujete v hotelu.

7. den

Cesta autobusem do městečka Prajuap, kde si prohlédnete město a život jeho obyvatel, okouzleni budete krásou místní pagody a chrámu, ve kterém dovádí opice. Odpoledne cesta krásnou krajinou jižního Thajska do lázeňského města Ranong. Ubytování a noc v hotelu.

8. den

Dopoledne návštěva Punyaban vodopádů a horkých pramenů. Cesta do regionu Krabi k jedinečným skalním útvarům. Nasednete na loďku, která bude proplouvat oblastí Phang-Nga s porosty mangrovníků a nahlédnete do několika jeskyní, naskytnou se vám pohledy na ráj stále ještě turisty málo dotčené části Thajska, navštívíte vesnici mořských cikánů. Ubytování v hotelu v oblasti Krabi.

9. den

Možnost pobytu na ostrovech Phuket nebo Koh Samui.

10.-15. den

Volný program s možností mnoha výletů po ostrově nebo okolních ostrovech.

16. den

Volno. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

17. den

Přílet do Prahy.

Poznámka

Prodloužení na Phuketu: 7 nocí se snídaní ve vybraném hotelu • transfer z oblasti Krabi na Phuket • přelet Phuket–Bangkok • asistenční služba v češtině Prodloužení na Samuii: 7 nocí se snídaní ve vybranén hotelu • transfer z oblasti Krabi do přístavu Suran Thani a lodní transfer na Samui • přelet Samui–Bangkok • asistenční služba v češtině

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000