crosssearch

Ostrovy Jižního Thajska

Poznávací zájezdy, Thajsko

Čtyři různé pobyty u moře během jediného zájezdu a navíc návštěva památek kosmopolitního Bangkoku

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy přes Istanbul do Bangkoku.

2. den: Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, individuální volno k aklimatizaci. Nocleh v Bangkoku.

3. den: Snídaně, volno nebo celodenní fakultativní prohlídka Bangkoku, během níž uvidíte nejzajímavější a nejcennější památky města. Postupně navštívíme Chrám Zlatého Buddhy Wat Traimit, rozsáhlý komplex Chrámu odpočívajícího Buddhy Wat Po s nesčetnými stúpami zdobenými ornamenty z čínské keramiky a v areálu Velkého královského paláce spatříme sošku Smaragdového Buddhy, která je mj. symbolem nezávislosti a prosperity Thajska. Odpoledne projížďka po řece Chao Praya a přilehlých kanálech. Nocleh v Bangkoku.

4. den: Snídaně v hotelu, odlet na Krabi, které je považováno za jedno z nejkrásnějších míst v Thajsku vůbec. Nejdeme zde nedotčenou tropickou přírodu, nádherné dlouhé pláže a průzračně čisté moře. Typická vápencová skaliska majestátně čnící vysoko k nebi. Příroda zde vytvořila romantické laguny se třpytící se tyrkysovou vodou. Jsou zde vynikající možnosti lodních výletů na některý z mnoha neobydlených ostrůvků v okolí. Nocleh v hotelu na pobřeží v oblasti Krabi.

5.-6. den: Snídaně v hotelu. Relaxace u moře v oblasti Krabi nebo možnost účasti na některém z mnoha lodních i suchozemských výletů v této nádherné tropické oblasti. nocleh v hotelu v oblasti Krabi.

7. den: Snídaně v hotelu. Plavba lodí na ostrov Ko Lanta, který byl donedávna zapomenutým místem uprostřed Andamanského moře v nejjižnější části Thajska. Čekají nás bělostné pláže, průzračná voda, panenská exotická příroda a poklid koloritu tropického venkova. Nocleh na ostrově Ko Lanta.

8. den: Snídaně v hotelu. Celý den volno k odpočinku v tomto civilizací zapomenutém ráji. Nocleh v hotelu na ostrově Ko Lanta.

9. den: Snídaně v hotelu. Plavba lodí na severozápad k legendárnímu souostroví Phi Phi, tvořenému nesporně nejkrásnějšími ostrovy Andamanského moře s průzračně čistou vodou a plážemi zářivě bílého písku, proslavenými díky natáčení stejnojmenného filmu. Podmořský pestrobarevný svět je rájem pro potápěče. Nebo zvolíte raději šnorchlování? Nocleh v bungalovech na ostrově Phi Phi Don.

10. den: Snídaně v hotelu. Individuální program na ostrovech Phi Phi s ideálními příležitostmi ke koupání, šnorchlování a potápění. Nocleh na ostrově Phi Phi Don.

11. den: Snídaně v hotelu. Plavby lodí na největší z thajských ostrovů - Phuket. Ostrov se může pochlubit jedinečnými dlouhými plážemi pokrytými bílým pískem a lemovanými palmovými a piniovými háji. Hlavním zábavním a turistickým centrem je Patong, kde najdete spoustu diskoték, barů, nočních klubů obchůdků. Transfer z přístavu ho hotelu autokarem. Nocleh v hotelu.

12. den: Snídaně v hotelu. Pobyt s možností relaxace u moře nebo účasti na fakultativních výletech, z nichž lze doporučit zejména výlet do oblasti Phang Nga. Jde o romantickou plavbu nejkrásnějším zálivem jihovýchodní Asie s porosty mangrovníků a fantastickými skalními útvary s krápníky a jeskyněmi, kdy doplujete až na ostrov Jamese Bonda. Nocleh v hotelu na ostrově Phuket.

13. den: Snídaně, transfer z hotelu na letiště a odlet přes Istanbul do Prahy.

14. den: Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000