crosssearch

Okruh Thajskem a krásy thajských ostrovů

Poznávací zájezdy, Thajsko

Trasa zájezdu: Bangkok o Ayutthaya o řeka Kwai o Krabi o ostrovy Phi Phi o ostrov Phuket

Konečná cena za osobu od: 64 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Bangkok o Ayutthaya o řeka Kwai o Krabi o ostrovy Phi Phi o ostrov Phuket

Program

1. den

odlet z Prahy do Bangkoku.

2. den

přílet do Bangkoku, transfer do hotelu v centru města, ubytování a odpočinek. Večeře v tradiční thajské restauraci s tanečním vystoupením a ukázkami thajského baletu. Noc v Bangkoku v centru města.

3. den

prohlídka Bangkoku: dopoledne navštívíte chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata. Projdete se chrámovým komplexem Wat Po, gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí stejně, jako krásná chrámová architektura. Prohlídka pokračuje v královském paláci s chrámem smaragdového Buddhy. Poté se přeplavíte přes řeku k Chrámu ranních červánků Wat Arun, který je zdoben spoustou porcelánu a naskýtá jedinečné výhledy na Bangko­k. Odpoledne a večer individuální program s možnou návštěvou nočního trhu a barů na Pat Pongu. Noc v Bangkoku.

4. den

ráno se vydáte na sever od Bangkoku, první zastávkou bude romantický komplex královského letního paláce s mnoha letohrádky v pečlivě udržované zahradě. Vaše cesta bude pokračovat do královského města Ayut­thaye, odkud vládli thajští králové déle než 400 let, prohlédnete si památky jedinečného významu. Navštívíte chrámy Wat Si Sampet a Wat Mahathat. Pozdě odpoledne návrat do Bangkoku.

5. den

brzy ráno cesta na západ od Bankgkoku kolem solných polí do města Kanchanaburi. Prohlédnete si válečné muzeum, hřbitov a věhlasný most přes řeku Kwai, který stavěli zajatci během 2. světové války. Odpoledne se projedete lokálkou po železnici smrti s vyhlídkou na úchvatnou krajinu. Vydáte se lodí po řece do vesnice River Kwai, ubytování v Jungle Raft. Návštěva vesnice kmene Mon. Večeře s kulturním vystoupením kmene Mon.

6. den

ráno se vydáte lodí po řece do Pakseng, podíváte se k jeskyním Kaeng Lava a vstoupíte do jejich nitra. Nezapomenutelným zážitkem bude návštěva výcvikového střediska slonů s projížďkou na slonech. Líbit se vám bude i rafting na bambusových vorech. Cesta autobusem zpět do Bangkoku.

7. den

transfer na letiště a odlet na Krabi. Po příletu transfer do hotelu v oblasti Krabi, která je proslulá nádhernými plážemi a vápencovými skalními útvary.

8.-9. den

volno můžete využít k návštěvě národního parku Phang Nga, proplout mořskými jeskyněmi i porosty mangrovníků.

10. den

transfer na souostroví Phi Phi, kde jsou stále nejkrásnější pláže v Thajsku.

11.-12. den

můžete lenošit ve stínu palem na plážích s bílým pískem nebo se jet potápět k některému z přilehlých ostrůvků.

13. den

transfer na ostrov Phuket. 1

4.-15. den

užijte si koupání, nákupů i nočního života. Můžete podniknout cestu kolem ostrova, navštívit některý ze zdejších budhistických chrámů nebo akvárium. 16. den: transfer na letiště, odlet do Prahy. 17. den: přílet do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000