crosssearch

Okruh Severním Thajskem a Kambodža

Poznávací zájezdy, Thajsko

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy s přestupem do Bangkoku v Thajsku. 2. den: v odpoledních hodinách přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 3. den: snídaně, celodenní prohlídka města, návštěva chrámu Wat Traimit v Čínské čtvrti, kde se nachází...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: odlet z Prahy s přestupem do Bangkoku v Thajsku.

2. den: v odpoledních hodinách přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

3. den: snídaně, celodenní prohlídka města, návštěva chrámu Wat Traimit v Čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Pho se sochou ležícího Buddhy, plavba po vodních kanálech v Thonburi s návštěvou Chrámu boha červánků & Wat Arun, zastávka na oběd. Poté navštívíte královský palác & Grand Palace, návrat na ubytování, nocleh.

4. den: snídaně, transfer z hotelu na letiště v Bangkoku, odlet do Chiang Mai (druhé nejdůležitější město Thajska, nazývané &Růže severu&), transfer do hotelu, večeře, nocleh.

5. den: snídaně, návštěva sloního táboru & Elephant Camp (možnost zhlédnutí koupaní slonů a sloní show), poté vyjedete na 1 605 m vysokou horu Doi Suthep. Návštěva velkého chrámového komplexu Wat Thaton (nachází se v malé vesnici Ban Thaton v severní části provincie Chiang Mai), oběd, odjezd do hotelu, nocleh.

6. den: snídaně, odjezd z Chiang Mai do oblasti Thaton na prohlídku krápníkových jeskyní Chiang Dao Cave (nacházejí se v hoře Chiang Dao & 2 175 m, která je třetí nejvyšší horou v Thajsku), odjezd na ubytování, večeře, nocleh.

7. den: snídaně, odjezd do Chiang Rai, velmi rychle rozvíjejícího se města severního Thajska. Výjezd na nejsevernější horu Doi Thung, která se tyčí do výšky 1 389 m. Následuje návštěva chrámu Wat Rong Khun (Bílý chrám) & moderního netradičního buddhistického a hinduistického chrámu v Chiang Rai (stavba začala v roce 1997 a dokončení se očekává v roce 2070), oběd, odjezd do hotelu, večeře, nocleh.

8. den: snídaně, odjezd na Zlatý trojúhelník (Golden triangle), kde řeky Ruak a Mae Khong tvoří hranici mezi Thajskem, Laosem a Barmou, dnes nazývanou Myanmar (projížďka na lodi). Celá zdejší oblast je známa jako centrum pěstování opia, prohlídka opiového muzea, oběd, odjezd do hotelu v Sukhothai (prvního hlavního města thajské říše), nocleh.

9. den: snídaně, prohlídka Sukhothai (jedno z nejvýznamnějších míst severního Thajska), Historického parku (rozkládá se na ploše více než 16 ha), Wat Mahathat (hlavní královský chrám, kolem kterého je rozmístěno 240 menších pagod). Zastávka u chrámu mluvícího Buddhy & Wat Sri Chum, oběd, odjezd do Ayutthaye, ubytování, nocleh.

10.den: snídaně, přesun do Kambodže, odjezd z Ayutthaye do Aranyaprathet (Poipet) a odtud transfer do Siem Reapu, večeře, ubytování, nocleh.

11.den: snídaně, odjezd na prohlídku Angkor Watu (největší hinduistický chrámový komplex na světě) a historického města Angkor Thom, oběd, ubytování, nocleh.

12.den: snídaně, návštěva plovoucí vesnice Kampong (projížďka na lodi), poté odjezd do Pattaye, ubytování, nocleh.

13.den: snídaně, odjezd na letiště v Bangkoku a odlet do Prahy (s přestupem).
Možnost transferu Ostrava & Praha & Ostrava za 990 Kč v obou směrech.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000