crosssearch

Okruh Jižním Thajskem

Poznávací zájezdy, Thajsko

KO SAMUI | PHUKET | PHI PHI | KO LANTA | KRABI

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

KO SAMUI | PHUKET | PHI PHI | KO LANTA | KRABI

1. den

odlet Praha nebo Vídeň.

2. den

přílet Bangkok, návazně přelet 70 min. na Ko Samui, přivítání českou delegátkou, transfer do hotelu Jasmine Resort 3* PLUS.

3. den

snídaně, fakultativně celodenní okruh po ostrově s českou delegátkou (30 USD), návštěva chrámu Velkého Buddhy, hlavní město ostrova Nathan se starými čínskými teakovými domy, tržnicí a přístavem, vodopády Nam Tok Hin Lat, možnost koupání v džungli uprostřed vodopádů, chrámy Vat Khunaram (zde mumifikovaný mnich) a Vat Samet, meditační centrum, vodopády a nakonec skalní útvary s krásnou vyhlídkou na Lamai Beach. Návrat do resortu.

4. den

snídaně, fakultativně jednodenní výlet lodí s českou delegátkou na Národní mořský park Ang Thong (40 USD). Na 31 km2 ostrovy severozápadně od Ko Samui na ploše 10 x 10 km. 40 neobydlených ostrůvků s vápencovými útesy až 250 m vysokými, pláže s bílým pískem, tropickou vegetací a tyrkysovými lagunami. Návrat do resortu.

5. den

snídaně, volno, odpočinek, možnost fakultativních výletů s českou delegátkou na ostrovy Ko Phangan a Ko Tao lodí.

6. den

snídaně, transfer 20 min. na letiště, přelet 35 min. přes Malajský poloostrov na ostrov Phuket, přivítání českým delegátem, fakultativně výlet na James Bond Island-Phang Na (40 USD), kde se natáčel ,,Muž se zlatou zbraní". Po cestě návštěva muslimské vesnice. Večer ubytování v hotelu Kamala Beach 3* PLUS.

7. den

snídaně, fakultativně celodenní výlet s českým delegátem po ostrově (40 USD), nejkrásnější pláže, vyhlídky, perlová farma, manufaktura na zpracování kešu oříšků, manufaktura na zpracování rubínů, safírů, zlata a diamantů, buddhistický chrám Vat Chalong, hlavní město ostrova Phuket Town. Večer návrat do hotelu.

8. den

snídaně, transfer 30 min. do přístavu, transfer lodí přes Phi Phi Island (90 min.), dále na Ko Lanta, přivítání českou delegátkou, prohlídka hlavního města Seladan a ubytování v Lanta Island Resort 3*.

9. den

snídaně, volný den, možnost fakultativního celodenního výletu (30 USD) otevřeným vozem s českou delegátkou kolem ostrova, návštěva vesnice kočovných mořských cikánů, nejkrásnější vyhlídky a pláže ostrova, kaučukové plantáže, návrat do resortu.

10. den

snídaně, individuální volno, možnost celodenního výletu lodí na Phi Phi Islands (35 USD), výstup na nejvyšší horu ostrova cca 300 m n. m. s krásnou vyhlídkou a návštěva Monkey Beach, neobydlený Phi Phi Leh, návštěva Maya Bay, kde se natáčel film ,,Pláž", panenské Bamboo Island a Moskyto Island, návštěva cípu Phi Phi Doi, návrat Ko Lanta.

11.-12. den

snídaně, individuální volno.

13. den

snídaně, transfer na letiště Krabi, odlet do Bangkoku, následný odlet do Prahy nebo Vídně

14. den

přílet Praha nebo Vídeň.

NÁRODNÍ MOŘSKÝ PARK ANG THONG - tvořený 42 ostrovy, na kterých naleznete tropické deštné pralesy, krásné písečné pláže, korálové útesy a vysoké vápencové skály, které nejsou typické pro tuto oblast. Souostroví leží v jihočínském moři severozápadně od ostrova Ko Samui a je domovem mnoha druhů živočichů; opic, ptáků, želv, ještěrů a korálových ryb. Nejnavštěvovanejší ostrovy jsou Ko Mae Ko se sladkovodním tyrkysovým jezerem a překrásnou pláží a Ko Sam Sao s korálovým útesem a vysokým skalním masivem, odkud jsou nádherné výhledy na okolní ostrovy.

Změna programu vyhrazena, zájezd s česky mluvícím průvodcem se uskuteční při minimálním počtu 2 osob.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000