crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Národní parky Thajska s pobytem u moře

Poznávací zájezdy, Thajsko

Národní parky Thajska s pobytem u moře -17 dní letecky - v lůně siamské přírody: Bangkok & Damnoen Saduak & Kanchanaburi & Řeka Kwai - Sai Yok & Erawan & Ayutthaya & Lopburi & Khao Yai & Pattaya & Ko Samet & Ko Chang

Konečná cena za osobu od: 62 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Národní parky Thajska s pobytem u moře

17 dní letecky - v lůně siamské přírody: Bangkok – Damnoen Saduak – Kanchanaburi – Řeka Kwai - Sai Yok – Erawan – Ayutthaya – Lopburi – Khao Yai – Pattaya – Ko Samet – Ko Chang

Národní parky Thajska – oblíbený okruh, určený nejen milovníkům přírody. Trasa Vás zavede do nejmalebnějších koutů Thajska: povodí známé řeky Kwai, úchvatné krajinné scenérie rozeklaných vápencových hor a bujné tropické zeleně, do panenského pralesa Khao Yai, nad jehož vodopády, roklemi a říčními tůněmi jsou stále hlavními pány asijští tygři a divocí sloni a do dvou mořských národních parků – na Ko Samet a Ko Chang. Nedotčená divočina pak kontrastuje s historickými městy Ayutthaya a Lopburi, neřestnou Pattayou a rušným Bangkokem.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Sraz skupiny před odbavovací přepážkou CK ESO 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den BANGKOK

Přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den BANGKOK

Snídaně. Celodenní fakult. prohlídka města.

4. den BANGKOK – DAMNOEN SADUAK – KANCHANABURI – THA KILEN – SAI YOK

Snídaně. Brzký ranní odjezd na plovoucí trhy v Damnoen Saduak, projížka po kanálech. Pokračování do Kanchanaburi, projížka po úseku tzv. železnice smrti, která i přes svoji pochmurnou historii přitahuje i krásou okolní krajiny. Oběd. Návštěva muzea v Hellfire Pass a krátká procházka po trase zrušené železnice v úchvatné přírodě. Nocleh a večeře ve stylovém hotelu na plovoucích raftech v národním parku Sai Yok.

5. den SAI YOK – ERAWAN – SAI YOK

Snídaně. Odjezd do národního parku Erawan, návštěva sedmistupňového vodopádu. Dále prohlídka okolních krasových útvarů a poutní jeskyně Tham Pratat. Oběd. Po obědě procházka monzunovým opadavým lesem. Návrat do Sai Yok, koupel pod vodopádem Sai Yok Yai, večeře, nocleh.

6. den SAI YOK – KANCHANABURI - AYUTTHAYA – LOPBURI

Snídaně. Časný odjezd do Kanchanaburi, návštěva slavného mostu přes řeku Kwai. Pokračování do historické Ayutthayi, návštěva chrámů Wat Yai Chai a Wat Pra Mongkol Bopitr a přilehlého královského paláce. Oběd. Pokračování do Lopburi, prohlídka chrámů Wat Phra Si Rathana Mahathat v sukhothaiském slohu a Phra Prang Sam Yod s hojným výskytem opic. Večeře a nocleh.

7. den LOPBURI – KHAO YAI

Snídaně. Odjezd do národního parku Khao Yai, který je považován za jeden z nejcennějších přírodních celků Asie. Žijí zde divocí tygři, sloni a celá řada dalších velkých zvířat. Oběd. Procházka džunglí a seznámení s biotopy, možnost spatření gibonů, langurů, makaků, spárkaté zvěře. Návštěva vodopádu Kong Kaeo.Navečer návštěva pozorovatelny se šancí spatření divokých slonů či dokonce tygra. Večeře a nocleh.

8. den KHAO YAI – PATTAYA

Snídaně. Dopoledne další vycházky do okolní džungle. Oběd. Odjezd do letoviska Pattaya, ubytování, nocleh.

9. den PATTAYA – KO SAMET

Snídaně. Odjezd na Ko Samet, ostrůvek, vy­hlášený bělostným pískem a průzračnou vodou. Volno ke koupání. Nocleh.

10. den KO SAMET

Snídaně. Volno ke koupání a odpočinku na pláži. Nocleh.

11. den KO SAMET – KO CHANG

Snídaně. Odjezd lodí do Ban Phe a dále pokračování na ostrov Ko Chang, dnes jeden z nejméně zasažených ostrovů Thajska lidskou činností.

12. – 14. den KO CHANG

Snídaně. Pobyt na ostrově, volno k pobytu na pláži, výletům se šnorchlováním či vyjížkám k vodopádům nebo výletům do pralesa. Nocleh.

15. den KO CHANG – PATTAYA

Snídaně. Transfer do Pattayi, volno k ná­kupům. Nocleh.

16. den PATTAYA – BANGKOK – PRAHA

Snídaně. Odjezd na letiště v Bangkoku, odlet s mezipřistáním do Prahy.

17. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000