crosssearch

Malý okruh středním Thajskem

Poznávací zájezdy, Thajsko

... odjezd od hotelu v Bangkoku do Bang Pa-in, letního paláce králů Ayutthayi. Po prohlídce přejezd do nedaleké Ayutthayi, největší říše Jihovýchodní Asie v letech 1350 až 1767. Město bylo zcela zničeno Barmánci a bylo znovu celé odkryto až v roce 1956. Ayutthaya nabízí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. DEN ODLET Z PRAHY

Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající CK na letišti Praha - Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. DEN BANGKOK

Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách. Transfer do hotelu, ubytování. Večerní prohlídka erotického centra Patpong (fakultativně).

3. DEN BANGKOK

Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne uvidíte královský palác - Grand Palace a zde si prohlédnete chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska - socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata. Příjezd do hotelu.

4. DEN BANGKOK - BANG PA IN - AYUTTHAYA

Odjezd od hotelu v Bangkoku do Bang Pa-in, letního paláce králů Ayutthayi. Po prohlídce přejezd do nedaleké Ayutthayi, největší říše Jihovýchodní Asie v letech 1350 až 1767. Město bylo zcela zničeno Barmánci a bylo znovu celé odkryto až v roce 1956. Ayutthaya nabízí fascinující podívanou na četné polozachovalé stavby z období největšího rozkvětu říše. Navštívíte chrám Wat Yai Chai ze 14. století, dále Wat Pra Mongkol Bopitr a přilehlý královský palác Wat Si Saket ze 14. století. Poté návrat zpět do Bangkoku.

5. DEN BANGKOK - DAMNOEN SADUAK - KANCHANABURI - THA KILEN - SAI YOK

Snídaně. Brzký ranní odjezd na plovoucí trhy v Damnoen Saduak, projížka po kanálech. Pokračování do Kanchanaburi, projížka po úseku tzv. železnice smrti, která i přes svoji pochmurnou historii přitahuje i krásou okolní krajiny. Oběd. Návštěva muzea v Hellfi re Pass a krátká procházka po trase zrušené železnice v úchvatné přírodě. Nocleh a večeře ve stylovém hotelu na plovoucích raftech v národním parku Sai Yok. Večeře. Nocleh.

6. DEN SAI YOK - ERAWAN - BANGKOK

Snídaně. Odjezd do národního parku Erawan, návštěva sedmistupňového vodopádu. Dále prohlídka okolních krasových útvarů a poutní jeskyně Tham Pratat. Oběd. Po obědě procházka monzunovým opadavým lesem. Návrat do Bangkoku. Nocleh.

7. BANGKOK - PATTAYA (popř. jiné letovisko dle výběru)

Snídaně. Odjezd do letoviska Pattaya, ubytování, nocleh.

8. - 15. DEN PATTAYA

Snídaně. Volný čas. Po domluvě s průvodcem doporučujeme fakultativní výlety do tropické zahrady Nong Nooch Village, večerní transvestit show Alcazar nebo Tiffany, celodenní výlet na korálový ostrov, popř. 80 km vzdálený ostrov Ko Samet.

16. DEN PATTAYA - BANGKOK - PRAHA

Snídaně. Odjezd na letiště v Bangkoku, odlet s mezipřistáním do Prahy.

CENA CESTY ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Bangkok - Praha
šestidenní okruh
14x ubytování v hotelech 3*
snídaně, 1x večeře v národním parku Sai Yok. 3x oběd (4. až 6. den)
transfery klimatizovanými minibusy
služby průvodce pořádající CK (min. 10 osob) a místního průvodce
konečná cena zájezdu zahrnuje letištní a bezpečnostní taxy

CENA CESTY NEZAHRNUJE

vstupní vízum (viz. ceník) + 1 foto (pas platný nejméně půl roku po návratu)
fakultativní výlety
pojištění léčebných výloh

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000