crosssearch

Malý Okruh Středním Thajskem Chaweng Buri 4

Poznávací zájezdy, Thajsko

Popis zájezdu 1. den odlet z Prahy 2. den přílet do Bangkoku; transfer do hotelu a ubytování. Odpočinek a volný program. 3. den fakultativně celodenní prohlídka Bangkoku; jednoho z nejvzrušujících měst jihovýchodní Asie. Město rozděluje řeka Chao Phraya s jejími...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu

1. den
odlet z Prahy

2. den
přílet do Bangkoku; transfer do hotelu a ubytování. Odpočinek a volný program.

3. den
fakultativně celodenní prohlídka Bangkoku; jednoho z nejvzrušujících měst jihovýchodní Asie. Město rozděluje řeka Chao Phraya s jejími kanály protínající křížem krážem město. V průběhu Vaší celodenní prohlídky navštívíte unikátní budhistické památky v Královském paláci; v Chrámu ležícího Buddhy spatříte jeho největší ležící sochu na světě a ve Wat Tramit v Čínské čtvrti zase jeho nejtěžší zlatou sochu. Fascinující plavba na řece Chao Phraya Vám přiblíží život na řece; klasické dopravní tepně města. Po návštěvě manufaktury na výrobu zlatých šperků návrat do hotelu; večer možnost navštívit noční čtvrť Pat Pong.

4. den
po snídani brzy ráno odjezd na prohlídku plovoucího trhu Damnoen Saduak; projížďka lodí po kanálech. Poté návštěva Nakhom Pathom; nejstaršího města v Thajsku; které bylo centrem zaniklého království v 6. až 11. století; zde uvidíte nejvyšší buddhistickou pagodu na světě. Pokračování do Kanchaburi; 3. největší provincie Thajska. Zde si prohlédnete slavný most přes řeku Kwai a uvidíte nádherné přírodní scenérie; které vytváří řeka obklopená horami. Projížďka po železnici smrti; při jejíž stavbě zemřelo mnoho tisíc lidí. Během jízdy máte možnost spatřit nádherné přírodní scenérie. Večeře a ubytování v plovoucím hotelu.

5. den
Po snídani odjezd do sloního tábora; projížďka na slonech podél řeky a džunglí. Cesta přes provincii Suphanburi do města Ayutthaya; někdejšího hlavního města říše Siam v období mezi 14. a 18. stoletím. Pozůstatky paláců a chrámů svědčí o majestátnosti tohoto místa. Po příjezdu prohlídka místa; poté návrat do Bangkoku; ubytování a večeře.

6. den
transfer do letoviska dle výběru; ubytování.

7.-11. (12.; 13.). den
volný den v letovisku dle výběru; možnost fakultativních výletů

12. (13.; 14.) den
v dopoledních hodinách odlet do Prahy Pozn: Minimální účast pro realizaci okruhu 3 osoby (bez průvodce). Minimální účast pro realizaci okruhu s českým průvodcem: 8 osob

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000