crosssearch

Kambodža a Thajsko

Poznávací zájezdy, Thajsko

Po příletu do Bangkoku, přestup na let do Siam Reap. Přílet do Kambodži, vyřízení vízových formalit, setkání s průvodcem, následuje tranzit do hotelu. Ubytování. Nocleh.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1-. den:
VÍDEŇ / PRAHA -BANGKOK
Sraz skupiny na letišti. Odbavení a odlet do Bangkoku s přestupem. Během letu občerstvení v letadle.

2-. den:
BANGKOK - SIAM REAP
Po příletu do Bangkoku, přestup na let do Siam Reap. Přílet do Kambodži, vyřízení vízových formalit, setkání s průvodcem, následuje tranzit do hotelu. Ubytování. Nocleh.

3-. den:
SIEM REAP / ANGKOR
Snídaně v hotelu. Celodenní program zahrnující prohlídku velkolepého chrámového komplexu Angkor Wat.

4-. den:
SIEM REAP / ANGKOR
Snídaně v hotelu. Celodenní program, jehož součástí bude prohlídka chrámů města Roluos či návštěva dalších významných chrámů této oblasti.

5-. den:
SIAM REAP - BANGKOK
Snídaně v hotelu a následně odhlášení. Poté navštívíte město Angkor Thom. Toto opevněné město se rozpíná na 10 km? a je obehnáno zdí a příkopy. Nachází se zde mnoho Angorských památek jako je například monumentální jižní vstupní brána přes hráz lemovaná z obou stran sochami démonů a bohů, z nichž každý nese ohromného Nagu (polobožskou mýtickou bytost s tváří člověka a tělem hada). Dále je zde Terasa slonů a Terasa ,,malomocných králů", bývalá místa pro slavnostní ceremonie ozdobená reliéfy. Dále budete pokračovat do chrámu Baphuon, bývalého hlavního města, a královského paláce Phimeanakas. Poté se vydáte do mystického chrámu Bayon. V Bayonu, jednom z nejznámějších a nejpůsobivějších chrámů v Angkoru, objevíte galerii lemovanou zachovalými reliéfy a vystoupáte po schodech, které vás dovedou do hlavní svatyně. Tady najdete obrovské sochy představující na vás se záhadně smějící tváře ze všech úhlů pohledu. Transfer na letiště, odlet do Bangkoku. Během letu občerstvení v letadle. Po příletu do Bangkoku transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh.

6-. den:
BANGKOK
Snídaně. Půldenní prohlídka Bangkoku s průvodcem.
Prohlídka zahrnuje tři nejvzácnější buddhistické kláštery v Bangkoku: Wat Suhat, jeden z nejstarších a největších klášterů Bangkoku, nachází se zde Zlatá socha Buddhy, gigantická venkovní sfinga. Wat Po, nejrozsáhlejší klášter v Bangkoku, s kolosálním ležícím Buddhou.
Královský palác, komplex budov sloužící od 18.století jako oficiální sídlo králů Thajska. Současný Královský palác má obdélníkový půdorys a je rozdělen do 3 částí. Vnitřní nádvoří, které obývaly ženy je stále uzavřeno pro veřejnost. Hlavní sál v areálu paláce je postaven ve viktoriánském stylu. Vznikl za vlády krále Ramy V. Probíhá zde střídání stráží oblečených do koloniálních uniforem. V dnešní době Královský palác slouží slavnostním a státním událostem za přítomnosti královské rodiny. Odpoledne volný program. Nocleh.

7-. den:
BANGKOK - KOH CHANG / PATTAYA / KOH SAMUI
Snídaně. Transfer do pobytového místa dle výběru, ubytování v hotelu. Nocleh.
V případě Koh Samui transfer na letiště, přelet na Koh Samui, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

8-13. den:
KOH CHANG / PATTAYA / KOH SAMUI
Volný program lze využít ke koupání a relaxaci. Čerpání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů.

14-. den:
KOH CHANG / PATTAYA / KOH SAMI - BANGKOK - PRAHA / VÍDEŇ
Snídaně a následný transfer na letiště do Bangkoku. V nočních hodinách odlet do Vídně, Prahy s mezipřistáním. V případě Koh Samui transfer na letiště a odlet do Bangkoku. Přestup na letadlo do Vídně nebo Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu.

15-. den:
VÍDEŇ / PRAHA
Snídaně. Volný program. Možnost individuální prohlídky města či fakultativní výlet. Late check out. Transfer na letiště a odlet do Prahy/Vídně s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000