crosssearch

Horské kmeny dlouhých krků

Poznávací zájezdy, Thajsko

Bangkok o Mae Hong Son o Chiang Mai o Sukhotai o Phitsanuloke o Ayuthaya o řeka Kwai

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Bangkok o Mae Hong Son o Chiang Mai o Sukhotai o Phitsanuloke o Ayuthaya o řeka Kwai

Program

1.den:
odlet z Prahy do Bangkoku.

2.den:
přílet do Bangkoku, transfer do hotelu. Tradiční thajská večeře s vystoupením a ukázkami thajských tanců. Nocleh.

3.den:
snídaně, transfer na letiště a přelet do Mae Hong Son, transfer do hotelu. Poté se vydáte člunem po řece k návštěvě horského kmene ,,lidí dlouhých krků", který je asi nejčastěji fotografován na thajské pohlednice. Dozvíte se, proč mají obruče kolem krku, vyslechnete životní příběhy a prohlídnete si jejich obydlí. Návrat do Mae Hong Son.

4.den:
snídaně, prohlídka městečka Mae Hong Son. Cesta do CHian Mai, kterou pojmenovali místní obyvatelé cestou 2000 serpentýn. Krajina je úchvatná a ne nadarmo se říká, že pohoří na západ od Chiang Mai je jedním z nejkrásnějších. Během cesty navštívíte známé jeskyně Fish Caves a nebude chybět návštěva horského kmene. Příjezd do Chiang Mai, možnost návštěvy večerního bazaru a nákupů.

5.den:
snídaně, návštěva výcvikového centra slonů, projížďka na slonech a shlédnutí sloní show. Návštěva hadí farmy s dramatickým soubojem člověka a hadů, oběd na orchidejové farmě. Odpoledne povede vaše cesta k úpatí pohoří Doi Suthep. Autobus se vyšplhá do výšky 1056 m n.m. k jedinečnému chrámovému komplexu Wat Doi Suthep, kde je podle legendy o bílém slonu uložena relikvie Budhy. Noc v Chiang Mai.

6.den:
snídaně, odjezd přes Sukhotai, které bylo prvním královským městem (historický park s chrámy), do Phitsanulok. Návštěva historického parku a prohlídka chrámů Wat Matatha, Wat Sasri a Wat Sri Chum. Večeře a nocleh v Phitsanuloke.

7.den:
snídaně, návštěva kmetského paláce v Lopburi a pokračování do Ayuthaye, druhého královského města s jedinečnými památkami. Nocleh v Bangkoku.

8.den:
snídaně, cesta na západ od Bangkoku, podél solných polí, prohlédnete si kokosovou farmu. Prohlídka válečného muzea, hřbitova a věhlasného mostu přes řeku Kwai. Nocleh v Bangkoku.

9.den:
snídaně, prohlídka Bangkoku - dopoledne navštívíte chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy, z ryzího zlata. Projdete se chrámovým komplexem Wat Po. Gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí, stejně jako krásná chrámová architektura. Prohlídku zakončíme v královském paláci s chrámem smaragdového Buddhy. Transfer na letiště a odlet do Prahy. V případě zájmu možnost prodloužení pobytu v Thajsku o dalších 7 nocí ve vybraném hotelu.

10.den:
přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000