crosssearch

Cesta po ostrovech jižního Thajska s pobytem u moře

Poznávací zájezdy, Thajsko

Phuket o Monkey Beach o Phi Phi o Krabi o Phra Nang Cave Beach o Tub & Mooh Islands o Poda Island o Hot Spring Waterfall o Koh Lanta o Saladan Village o Khao Lak o Similanské ostrovy. Prohlídka Phuketu, při které navštívíte mj. Promthep Cape, což je pevnina tvořící jižní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Phuket o Monkey Beach o Phi Phi o Krabi o Phra Nang Cave Beach o Tub & Mooh Islands o Poda Island o Hot Spring Waterfall o Koh Lanta o Saladan Village o Khao Lak o Similanské ostrovy

Program: 1. den: odlet z Prahy na ostrov Phuket.

2. den: přílet na Phuket, uvítání na letišti a transfer do hotelu. Nocleh.

3. den: půldenní prohlídka Phuketu, při které navštívíte mj. Promthep Cape, což je pevnina tvořící jižní výčnělek Phuketu. Bylo to oblíbené místo námořníků, kteří se plavili podél západního pobřeží Malajského poloostrova. Mys má vysoký útes a dříve byl místními vesničany nazýván "Laem Jao" (Božský mys). Smaragdově zelené proudy vody krouží v hluboké vodě a sami sebe vrhají proti kamenům, je to jedna z nejpůsobivějších podívaných na Phuketu. Podíváte se na pláž Rawai, do města Phuket a mezi obyvatele nazývané Sea Gypsies (mořští cikáni). Nocleh na Phuketu.

4. den: volno. Možnost individuálních pobytů s výlety do okolí. Nocleh na Phuketu.

5. den: brzkých ranních hodinách transfer z hotelu do přístavu a nalodění na rychloloď na Phi Phi. Po cestě zastávka na pláži Monkey Beach, prohlídka okolí a možnost koupání. Vaše putování pokračuje na další ostrov - Phi Phi Ley, kde se natáčel slavný film Pláž, zastávka ke koupání a šnorchlování nebo prohlídce této malebné krajiny. Další zastávka v zálivu Lho Sa Mah Bay a magického Pi Leh Cove. Kolem Vikingské jeskyně přesun na Phi Phi Don a oběd v místní restauraci. Po obědě příjezd na Phi Phi. Nocleh.

6. den: volno - individuální program na Phi Phi. Nocleh.

7. den: ráno transfer do přístavu a přejezd lodí na Krabi. Po příjezdu transfer do hotelu a ubytování.

8. den: po snídani přejezd z hotelu do přístavu a nalodění na "dlouhoocasou" loď, proplujete úchvatnými scenériemi k pláži Phra Nang Cave. Možnost plavání i šnorchlování a objevování této oblasti. Ostrovy Tub & Mooh patří mezi exotické tropické ostrovy a jsou ideálním místem pro šnorchlování a procházky do okolí. Možnost si projít také sousední ostrov - Chicken Island. Mezi klenoty Andamanského moře patří ostrov Poda se svými nížinami, malebnými plantážemi a velkolepými kamennými útesy. Oběd. V odpoledních hodinách návrat do hotelu na Krabi. Nocleh.

9. den: snídaně. Cesta podél ostrova Krabi k místnímu symbolu - chrámu Tiger Cave v údolí džungle, starému více než 1000 let a s místem pro meditace uprostřed této džungle. Jestliže budete mít zájem, můžete si výjit celkem 1237 schodů až na samý vrchol. Dále pokračujete k přírodním horkým pramenům Hot Spring Waterfall, kde si budete moci odpočinout a načerpat síly. Poté přejezd přes nádhernou krajinu na Koh Lantu. Ubytování a nocleh.

10. den: snídaně. Podél ostrova se vydáte do Starého Města Lanta a cikánské vesničky. NP Koh Lanta je také domovem "Chao Le", neboli mořských cikánů. Stále si udržují starý způsob života a mají své vlastní tradice. Jako např. pustit loďku po proudu, což má odnést neštěstí a přinést štěstí. Tato tradice se provádí při úplňku měsíce v červnu a listopadu. Při cestě podél západního pobřeží zastavíte na výhlídce, odkud bude vidět východní pobřeží, malé a velké ostrovy. Krátká zastávka ve vesničce Saladan. V odpoledních hodinách návrat do hotelu. Nocleh.

11. den: snídaně. Přejezd lodí z Koh Lanty na Khao Lak. Ubytování a nocleh.

12. den: snídaně. Ráno přejezd do přístavu a plavba rychlolodí na Similanské ostrovy. Volno ke koupání a šnorchlování na ostrově Koh. 9 (Ba-Ngu Island), dále pokračujete na Koh. 8 (Similanský ostrov). Odpočinek na bílé písčité pláži s možností procházky na vyhlídku. Oběd v thajském stylu. Odjezd z Koh. 8 a pokračujete na Koh. 7 (Payu Island) a Koh. 4 (Mian Island) - koupání a šnorchlování. V odpoledních hodinách návrat do hotelu.

13. den: snídaně. Transfer na ostrov Phuket. Ubytování a nocleh.

14. den: individuální program - odpočinek na pláži, možnost výletů. 15. den: transfer na letiště a odlet do Evropy.

16. den: přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000