crosssearch

Bangkok Město Andělů Khaolak Bhandarikhaolak

Poznávací zájezdy, Thajsko

Pobyt v hlavním městě Thajského království

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pobyt v hlavním městě Thajského království

Bangkok neboli Krung Thep, město andělů, je hlavním městem Thajského království od roku 1782 a zároveň největším městem země. Je typickým představitelem rušné asijské metropole s množstvím auto mobilů, mrakodrapů a davů lidí. Vedle moderních lákadel můžete navštívit i chrámy, muzea či archeologické vykopávky. Vynechat byste neměli prohlídku Velkého paláce či Chrámu smaragdového Buddhy na břehu řeky Chao Phraya, který je jedním ze symbolů města. Bangkok se může pochlubit i četnými mezinárodními restauracemi, bohatým kulturním i společenským životem.

Ideálním doplňkem dovolené u moře je třídenní program v Bangkoku, který můžete zařadit na začátek či konec pobytu.

1. DEN

PRAHA – BANGKOK

2. DEN

BANGKOK – Po příletu do Bangkoku transfer do hotelu, ubytování. Odpočinek, večer individuálně návštěva nočního Bangkoku.

3. DEN

BANGKOK – Celodenní prohlídka Bangkoku. Unikátní buddhistické památky v Královském paláci a Chrámu smaragdového Buddhy, v Chrámu ležícího Buddhy Wat Po návštěva největší sochy ležícího Buddhy na světě, Wat Traimit v čínské čtvrti, nejtěžší zlatá socha Buddhy. Oběd v restauraci u řeky Chao Phraya. Plavba po kanálech (klong), během níž budete moci pozorovat život místních obyvatel.

4. DEN

Po snídani transfer na letiště, přelet na ostrov Phuket. Transfer do oblasti Khaolak, ubytování v hotelu Khaolak Bhandari ***+

5.–11. DEN

Pobyt u moře.

12. DEN

Transfer na letiště, odlet. Pozn: za příplatek je možné zajistit ubytování v Bangkoku ve všech hotelích z nabídky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000