crosssearch

Bangkok Město Andělů Jomtien Palm Beachpattaya

Poznávací zájezdy, Thajsko

Pobyt v hlavním městě Thajského království

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pobyt v hlavním městě Thajského království

Bangkok neboli Krung Thep, město andělů, je hlavním městem Thajského království od roku 1782 a zároveň největším městem země. Je typickým představitelem rušné asijské metropole s množstvím auto mobilů, mrakodrapů a davů lidí. Vedle moderních lákadel můžete navštívit i chrámy, muzea či archeologické vykopávky. Vynechat byste neměli prohlídku Velkého paláce či Chrámu smaragdového Buddhy na břehu řeky Chao Phraya, který je jedním ze symbolů města. Bangkok se může pochlubit i četnými mezinárodními restauracemi, bohatým kulturním i společenským životem.

Ideálním doplňkem dovolené u moře je třídenní program v Bangkoku, který můžete zařadit na začátek či konec pobytu.

1. DEN

PRAHA – BANGKOK

2. DEN

BANGKOK – Po příletu do Bangkoku transfer do hotelu, ubytování. Odpočinek, večer individuálně návštěva nočního Bangkoku.

3. DEN

BANGKOK – Celodenní prohlídka Bangkoku. Unikátní buddhistické památky v Královském paláci a Chrámu smaragdového Buddhy, v Chrámu ležícího Buddhy Wat Po návštěva největší sochy ležícího Buddhy na světě, Wat Traimit v čínské čtvrti, nejtěžší zlatá socha Buddhy. Oběd v restauraci u řeky Chao Phraya. Plavba po kanálech (klong), během níž budete moci pozorovat život místních obyvatel.

4. DEN

Po snídani transfer do hotelu Jomtien Palm Beach **/Pattaya. 5.–11. DEN – Pobyt u moře. 12. DEN – Transfer na letiště, odlet. Pozn: za příplatek je možné zajistit ubytování v Bangkoku ve všech hotelích z nabídky.


Zájezd se uskuteční při libovolném množství osob.


Okruh je možno kombinovat se všemi hotely v Thajsku nebo s dalšími asijskými destinacemi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000