crosssearch

Bangkok, Kambodža - Siam Reap a pláže Koh Changu

Poznávací zájezdy, Thajsko

Bangkok, Kanchanaburi, řeka Kwai, Ayutthaya, Siam Reap, Angkor Wat, Koh Chang

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Bangkok, Kanchanaburi, řeka Kwai, Ayutthaya, Siam Reap, Angkor Wat, Koh Chang

Program zájezdu

1.den:
odlet z Prahy do Bangkoku.

2.den:
přílet do Bankoku, transfer do hotelu a večeře. Dle letových časů večeře s vystoupením klasických thajských tanců. V případě pozdního příletu bude večeře s vystoupením 3. den. Nocleh v Bangkoku.

3.den:
snídaně, individuální volno nebo celodenní prohlídka Bangkoku s průvodcem, návštěva královského paláce, dále chrámy Wat Traimit, Watt Phra Kaew, Wat Po. V podvečer plavba k chrámu Wat Arun.

4.den:
po snídani odjezd z Bangkoku na plovoucí trhy. Místní obyvatelé na loďkách nabízí své zboží, od ovoce a zeleniny až po místní výrobky. Pokračování do Kanchanaburi, návštěva válečného muzea, hřbitova a mostu přes řeku Kwai. Poté nezapomenutelný zážitek - v sloním kempu se seznámíte se životem slonů, projížďka na slonech a následně na bambusovém raftu. Nocleh v blízkosti řeky Kwai.

5.den:
snídaně, poté přejezd do Ayutthaya, kde jsou památky jedinečného významu. Thajští králové odtud vládli více než 400 let. Nocleh v Ayutthaye.

6.den:
snídaně, odjezd na letiště do Bangkoku a odlet do Kambodže, Siam Reap. Po příletu prohlídka Angkhor Thom, který se rozkládá na ploše větší než 10km čtverečních. Začátek u jížního vstupu South Gate, prohlídka řady soch, zbytků chrámů, terasa slonů, Baphuon, Royal Enclosure, Phimeanakas, Bayon Temple. V areálů zůstanete až do setmění a budete mít možnost pozorovat krásný západ slunce. Nocleh v Siam Reap.

7.den:
snídaně, pokračování skvostu khmérské architektury a nejnavštěvovanějšího města Kambodži. Dnes bude hlavním programem část Ta Prohm, Ta Som, Neak Pean Temple, Preah Khan. Chrámy jsou obklopeny džunglí a stále skýtají mnohá tajemství. Nocleh v Siam Reap.

8.den:
snídaně a závěr prohlídky rozlehlého areálu: Lolei, Preah Ko, Bakong, Banteay Srei Temple, Bantey Samre, Pre Rup Temple. Nocleh v Siam Reap.

9.den:
snídaně, přejezd z Kambodže do Thajska. Následuje transfer trajektem na ostrov Koh Chang, transfer do hotelu a ubytování.

10.-15.den:
individuální program a odpočinek na Koh Changu, na místě možnosti fakultativních výletů po ostrově, jízda na slonech, atd.

16.den:
ráno po snídani odjezd na trajekt a následně přejezd do Bankoku. Odbavení a odlet do Prahy.

17.den:
přílet v časných nočních hodinách do Prahy.

16.den:
ráno po snídani odjezd na trajekt a následně přejezd do Bankoku. Odbavení a odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000