crosssearch

Bangkok a příroda v okolí ČJ PRŮVODCE

Poznávací zájezdy, Thajsko

1. den Odlet z Prahy/Vídně do Bangkoku. 2. den Přílet do Bangkoku, setkání na letišti s hotelovým řidičem a transfer do 3* hotelu s bazénem Café Ice Residence v centru města. Odpočinek u hotelového bazénu nebo prohlídka okolí s rušným životem, krámky se suvenýry,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den

Odlet z Prahy/Vídně do Bangkoku.

2. den

Přílet do Bangkoku, setkání na letišti s hotelovým řidičem a transfer do 3* hotelu s bazénem Café Ice Residence v centru města. Odpočinek u hotelového bazénu nebo prohlídka okolí s rušným životem, krámky se suvenýry, občerstvením, s bary a úžasnými masážními salony.

Za příplatek lze: V 18. 00 hod. privátní transfer na romantickou večeři na luxusní výletní lodi Gold Princess s vyhlídkou na noční Bangkok a jeho chrámy - bez průvodce. Během plavby po řece Chao Phraya si vychutnáte thajskou i mezinárodní kuchyni formou bufetové večeře. Plavba na lodi s večeří bude doprovázena živou hudbou a tancem, romantickou atmosférou a nezapomenutelnou noční scenerií po obou stranách řeky. K vidění bude komplex Královského paláce (Grand Palace), Chrám úsvitu (Wat Arun), a další významné památky. Privátní odvoz zpět do hotelu v cca v 22.30 hodin.

3. den

Bufetová snídaně v hotelu. V 09:00hod: celodenní privátní okruj s česky hovořícím průvodcem po nejznámějších a nejkrásnějších místech a památkách Bangkoku - navštívíte neznámější chrámy Wat Pho (Chrám ležícího Buddhy), Chrám Zlatého Buddhy, Královský palác s chrámem Smaragdového Buddhy. Projdete si pestrobarevný květinový trh plný cizokrajných květin a vůní a nakonec se projedete lodí po malebné řece Chao Phraya a jedinečných kanálech Thonburi. (Včetně dopravy, oběda a vstupů).

4. den

Bufetová snídaně v hotelu. Polodenní skupinový výlet s anglicky hovořícím průvodcem na plovoucí trh Damnern Saduak. Po 9. Hodině přijedete do přístaviště lodí, kde přestoupíte do motorového člunu a dojedete do oblasti plovoucího trhu Damnern Saduak, původního a nejstaršího plovoucího trhu v provincii Ratchaburi. Zde budete mít možnost si z břehu prohlédnout loďky přeplněné tropickým ovocem, zeleninou, bylinkami, květinami a nepřeberným množstvím zboží všech druhů a barev. Můžete ochutnat I občerstvení, které prodavači nabízejí přímo ze svých lodí, jako například čerstvý kokosový džus nebo místní pochoutky připravené přímo na lodi. Příjezd zpět do Bangkoku do oblasti Khao San v 13:00hod.

5. den

Odpočinek u bazénu nebo na pláži.

6. den

Celodenní výlet do botanické zahrady Nong Nooch a na krokodýlí farmu s mini ZOO s česky hovořícím průvodcem. Botanická zahrada Nong Nooch je největší soukromý park v Thajsku, který nadchne především milovníky tropické květeny. Během návštěvy zahrady také uvidíte ukázky thajských tanců a představení se slony. Výlet pokračuje návštěvou krokodýlí farmy a mini ZOO.

7. den

Odpočinek na pláži nebo u bazénu.

Za příplatek lze: Celodenní výlet na okolní ostrovy. Motorovým člunem k ostrovu Koh Krok, kde si vyzkoušíte rybářské umění. Soutěž v rybaření. Dále šnorchlování u ostrova Koh Sak a nakonec nádherné bělostné pláže ostrova Koh Lan.V ceně skupinového výletu s anglicky hovořícím průvodcem je doprava, oběd, nealko nápoje na lodi, vybavení na šnorchlování a rybaření, pirátský šátek, CD s fotkami z výletu a půjčení ručníku a krému na opalování.

8. den

Privátní transfer na letiště v Bangkoku.

9. den

Přílet do Prahy/Vídně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000