crosssearch

Bangkok a okolí pláže Koh Changu - ČJ PRŮVODCE

Poznávací zájezdy, Thajsko (zobrazit na mapě) mapa

Odlet z Prahy/Vídně do Bangkoku. V ranních hodinách přílet do Bangkoku, privátní transfer do hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den

odlet z Prahy/Vídně do Bangkoku.

2. den

V ranních hodinách přílet do Bangkoku, privátní transfer do hotelu Viengtai***+ se snídaní.

(http://www.viengtai.co.th/)

3. den

Snídaně, privátní celodenní prohlídka nejkrásnějších památek a míst Bangkoku s českým průvodcem, včetně oběda. Program zahrnuje návštěvu chrámu zlatého Buddhy, květinového trhu, chrámu ležícího Buddhy a Královského paláce, obrovského komplexu nádherně zdobených budov a monumentů. V komplexu paláce se nachází Wat Phra Kaew, nejposvátnější Buddhistický klášter v Thajsku se smaragdovou sochou Buddhy. Lodí se projedete po řece Chao Praya a kanálech v Thonburi s výhledem na Chrám úsvitu (Wat Arun), Royal Barge Museum a na další památky a komerční budovy po obou stranách této mohutné řeky. Ubytování ve stejném hotelu.

4.-5. den

Snídaně, privátní dvoudenní výlet s českým průvodcem do provincie Kanchanaburi, do Národního parku Saiyok a k mostu přes řeku Kwai, který proslavil Pierre Boulle ve svém stejnojmenném románu. Seznámíte se nejen s historií Thajska za druhé světové války, ale především s tradičním životem na thajském venkově. Čeká Vás tradiční vesnický trh, úžasná atmosféra plovoucích trhů, ukázka umění řezbářských mistrů, samozřejmě zastávka u slavného mostu, návštěva hřbitova válečných zajatců a prohlídka válečného muzea, osvěžující sprcha v úchvatném vodopádu Sai Yok Yai, projížďka vlakem po ,,železnici smrti" a nezapomenutelná noc v plovoucím hotelu Boutique Raft Resort.***+ se snídaní (http://www.boutiqueraftresortkanchanaburi.com/) nebo Sai Yok View Raft***+ (www.saiyokviewraft.com).

6. den

Snídaně, privátní transfer na ostrov Koh Chang, trajekt na ostrov (cca 5 hodin vč. trajektu), ubytování v hotelu Kacha Resort & SPA***+ se snídaní (http://www.kohchangkacha.com/).

7.-10. den

Pobyt na pláži s možností mnoha výletů, např.: na okolní překrásné ostrovy se šnorchlováním, výlet do delfinária a plavání s delfíny, rybářské výlety a projížďka džunglí na slonech kolem gumovníkových a pomelových plantáží.

11. den

Snídaně, privátní transfer z ostrova Koh Chang do hotelu v Bangkoku. Odpoledne a večer volno na nákupy.

12. den

Snídaně, volno do odletu, privátní transfer na letiště Suvarnabhumi v Bangkoku.

13. den

Přílet do Prahy/Vídně.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000