crosssearch

Zanzibar a Třídenní Selous Safari

Poznávací zájezdy, Tanzánie

Reef & Beach Resort Hotel v africkém stylu v tropické zahradě je situován na východním pobřeží ostrova Zanzibar a postaven s ohledem na životní prostředí. Double Tree Resort by Hilton Hotel Zanzibar Hotel se nachází v severní části ostrova Zanzibar v blízkosti tradiční...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Reef & Beach Resort Hotel v africkém stylu v tropické zahradě je situován na východním pobřeží ostrova Zanzibar a postaven s ohledem na životní prostředí. Double Tree Resort by Hilton Hotel Zanzibar Hotel se nachází v severní části ostrova Zanzibar v blízkosti tradiční rybářské vesnice. Cesta do centra cca 2 minuty. Hotel se nachází v blízkosti písečné pláže.

Vybavení:

Reef & Beach Resort Vstupní hala s recepcí, restaurace a bary, business centrum, směnárna. V zahradě bazén, lehátka a slunečníky zdarma. Double Tree Resort by Hilton Hotel Zanzibar Recepce, restaurace, á la carte restaurace, bar, bar u bazénu, business centrum, 3 konferenční místnosti s kapacitou až pro 100 osob, bazén.

Zábava:

Reef & Beach Resort Denní a večerní zábava. Double Tree Resort by Hilton Hotel Zanzibar Zábava v okolí hotelu.

Sportovní nabídka:

Reef & Beach Resort Zdarma: stolní tenis, šipky. Za poplatek: potápěčské centrum. Double Tree Resort by Hilton Hotel Zanzibar Zdarma: fitness, yoga.

Pláž:

Reef & Beach Resort K hotelu náleží 600 m dlouhá pláž s bílým pískem, odkud můžete v dáli pozorovat delfíny. Několik set metrů od pobřeží se nachází korálový atol. Double Tree Resort by Hilton Hotel Zanzibar Písečná pláž s bílým pískem přímo u hotelu.

Pokoje:

Reef & Beach Resort SU/SUP: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., klimatizace, minibar, trezor za poplatek, terasa. BG: viz SU, prostornější. BGSV: viz BG, výhled na moře. Double Tree Resort by Hilton Hotel Zanzibar SU: koupelna/WC, TV, klimatizace, minibar, balkon s výhledem na moře, prostorné pokoje.

Maximální obsazenost:

Reef & Beach Resort Suite (SU/SUP): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Bungalov (BG/BGSV): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Dítě do 12 let

Program all inclusive:

Reef & Beach Resort Snídaně, oběd a večeře formou bufetu (v místech a časech určených hotelem) Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů

Internet:

Reef & Beach Resort Zdarma: WiFi v celém areálu hotelu. Double Tree Resort by Hilton Hotel Zanzibar Zdarma: WiFi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000