crosssearch

Velký okruh Tanzanií 2

Poznávací zájezdy, Tanzánie

Poznejte přírodní a kulturní památky Tanzanie během našeho jedinečného okruhu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poznejte přírodní a kulturní památky Tanzanie během našeho jedinečného okruhu.

Program okruhu

1. DEN – odlet z Prahy na letiště Kilimandžáro.

2. DEN – ARUSHA – NGIRESI VILLAGE – po příletu do Arushi transfer do hotelu. Půldenní prohlídka místní vesnice Ngiresi Village na úpatí Mount Meru. Prohlídka místní školy, plantáží. Na zpáteční cestě odjezd do Moivaro Coffee Plantation Lodge, ubytování, nocleh.

3. DEN – NÁRODNÍ PARK TARANGIRE – po snídani odjezd do národního parku Tarangire se starými baobaby, stády slonů a masajskými pastevci. Ubytování v Tarangire Safari Lodge, situované u řeky Tarangire River. Odpoledne odjezd na safari. Večeře a nocleh v Tarangire Safari Lodge.

4. DEN – NÁRODNÍ PARK TARANGIRE – celodenní safari v národním parku. Není neobvyklé zde vidět stáda 50 slonů či kudu. V parku se také vyskytují četní představitelé ptačí říše. Návrat do lodge.

5. DEN – LAKE MANYARA – po snídani odjezd k jezeru Manyara údolím Great Rift Valley. Příjezd do Kirurumu Tented Lodge, oběd. Odpoledne safari v národním parku. Návrat do lodge, večeře, ubytování.

6. DEN – LAKE MANYARA – celodenní safari a prohlídka národního parku. Během dne uvidíte také místní obyvatele Masaje. Návrat do lodge, večeře.

7. DEN – NÁRODNÍ PARK SERENGETI – po snídani přejezd do národního parku Serengeti přes vrcholky Ngorongoro Highlands. Zastávka u Olduvai Gorge, kde byly objeveny pozůstatky pravěkého člověka. Safari v národním parku, večeře a ubytování v Ikoma Bush Camp.

8. DEN – NÁRODNÍ PARK SERENGETI – celodenní safari program s prohlídkou národního parku. Při zpáteční cestě pozorování západu slunce nad africkou stepí. Návrat do Ikoma Bush Camp na nocleh a večeři.

9. DEN – NÁRODNÍ PARK SERENGETI – celodenní safari v národním parku, zastávka u řeky Grumeti River a Seronera River. Návrat do Ikoma Bush Camp na nocleh a večeři.

10. DEN – KRÁTER NGORONGORO – po snídani odjezd do kráteru Ngorongoro, cestou pozorování zvěře. Oběd v lodgi, odpoledne sestoupíte do kráteru, který je domovem více než 25 000 zvířat. Budete moci vidět „velkou pětku“ i další zvěř. Večeře a nocleh v Ngorongoro Sopa Lodge.

11. DEN – KRÁTER OLMOTI – časně ráno odjezd na prohlídku méně známého kráteru Olmoti. Prohlídka vodopádů Munge Falls. Cestou pozorování zvěře. Návrat na ubytování a večeři do Ngorongoro Sopa Lodge.

12. DEN – MASAJSKÁ VESNICE – po snídani odjezd na prohlídku masajské vesnice, seznámení s jejich životem a tradicemi. Večeře a ubyto vání v Moivaro Coffee Plantation Lodge.

13. DEN – odlet zpět do Prahy nebo pokračování v pobytu u moře na Zanzibaru nebo v Keni.

Cena zahrnuje

- leteckou přepravu Praha – Kilimandžáro – Praha
- letištní taxy a další poplatky
- 11 nocí v lodgích 3*
- 11x plnou penzi
- vstupné do národních parků
- pozorování zvěře dle programu
- dopravu džípem či minibusem
- služby místních průvodců

Cena nezahrnuje

- cestovní pojištění
- víza (50 USD/osoba)
- nápoje
- spropitné

Poznámka

Další termíny možné na vyžádání. Minimální počet účastníků: 4.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000