crosssearch

Velké safari s pobytem na Zanzibaru

Poznávací zájezdy, Tanzánie

KILIMANJARO | ARUSHA | NGORONGORO | SERENGETI | LAKE MANYARA | ZANZIBAR

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

KILIMANJARO | ARUSHA | NGORONGORO | SERENGETI | LAKE MANYARA | ZANZIBAR

Popis programu

1. den: odlet Praha i Vídeň.

2. den: (O, V) přílet Kilimanjaro, transfer do Arusha na oběd. Přejezd do NP Ngorongoro 170 km/3 hod. (UNESCO) na ploše 300 km2 který je domovem slonů, lvů, vzácných černých nosorožců, gepardů a stád antilop, pakoňů a buvolů. Ubytování a večeře na okraji kráteru v Ngorongoro Farm House 4*.

3. den: (S, O, V) snídaně, sestup 600 m na dno kráteru a celodenní prohlídka s piknik obědem. Návštěva lesů obývaných opicemi a slony, jezera u kterého je možné vidět plaměňáky a otevřených savan, kde loví svou kořist lvi. Ubytování a večeře v Ngorongoro Farm House 4*.

4. den: (S, O, V) snídaně, odjezd do Olduvai Gorge, kde byli nalezeny nejstarší kosterní pozůstatky. Transfer do NP Serengeti (UNESCO) 190 km/3,5 hod., oběd. Odpolední safari s možností vidět lvy, antilopy, leopardy a gepardy. Ubytování a večeře v Serengeti Sopa Lodge 4*.

5. den: (S, O, V) snídaně, odjezd na celodenní safari v parku Serengeti s piknik obědem po cestě. Ubytování a večeře v Serengeti Sopa Lodge 4*.

6. den: (S, O, V) snídaně, odjezd do NP Lake Manyara 220 km/4 hod., oblast jezera ležícího ve Velké příkopové propadlině. Oběd v Lake Manyara. Odpolední safari v národním parku, který je domovem lvů, žiraf, slonů, gazel, zeber, hrochů a opic. Žije zde okolo 400 druhů ptáků. Ubytování a večeře v Kirurumu Tented Camp 4*.

7. den: snídaně, odjezd do Arusha, oběd a následný transfer do Kilimanjaro a odlet na Zanzibar. Přivítání na letišti a transfer do hotelu na pláži Kichanga Lodge 3* s polopenzí.

8. den-10. den: individuální volno v hotelu na pláži s polopenzí, možnost fakultativních výletů.

11. den: transfer na letiště Zanzibar a odlet Praha i Vídeň.

12. den: přílet Praha i Vídeň.

Cena zahrnuje

leteckou dopravu,
letištní taxy,
transfery,
uvedený program včetně vstupů do parků,
ubytování v hotelech 4*-5* na safari s plnou penzí,
ubytování v hotelu 3* s polopenzí na pobytu,
služby anglicky mluvícího průvodce.

Cena nezahrnuje

vízum,
pojištění léčebných výloh.

Poznámka

SERENGETI, národní park - nejslavnější a s 14 763 km2 také nejrozsáhlejší chráněné území Afriky. Od roku 1981 na seznamu UNESCO. Množství zvířat, například pakoňové, zebry, žirafy, lvi, gepardi, leopardi, hyeny, sloni nebo nosorožci. Krajinu tvoří lávové plató, ze kterého vystupují reliéfy sopek, pokryté travnatými savanami.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000