crosssearch

To nejlepší z Tanzánie

Poznávací zájezdy, Tanzánie

Arusha, kráter Ngorongoro, Serengeti, jezero Manyara, Taita Hills, Mombasa

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu 12.

1. den:

Odlet z Prahy. Přílet do Mombasy, ubytování a nocleh.

2. den:

Snídaně. Transfer na letiště a přelet do Arushy. Cesta pokračuje do chráněného území Ngorongoro. Ubytování v Ngorongoro Farm House, na krásné kávové plantáži. Pozdější oběd. Odpoledne volno k prohlídce okolí.

3. den:

Po snídani cesta do kráteru Ngorongoro a začne 6hodinové safari uvnitř kráteru. Oběd formou pikniku. Návrat do Farm House lodge na večeři a nocleh.

4.-5. den:

Snídaně. Poté cesta na sever do Serengeti. Zastávka na oběd v Gibbs Farm. Safari cestou do Serengeti Sopa Lodge. Večer ubytování a nocleh. V tomto nádherném parku, který patří mezi nejzajímavější ve východní Africe strávíte 2 dny.

6. den:

Po snídani cesta k jezeru Manyara. Cestou zastávka u rokle Olduvai. Oběd a ubytování v Manyara Serena hotelu. Odpolední safari v parku. V parku žije více než 380 druhů ptáků a je opravdovým rájem pro ornitology. Večeře a nocleh.

7. den:

Brzká snídaně a cesta zpátky do Arushy a dále k hranicím Taveta. Oběd formou pikniku. Překročení hranice do Keni a cesta pokračuje do Taita Hills – soukromé přírodní rezervace. Odpolední safari. Oběd a nocleh v Sarova Taita Hills Lodge.

8. den:

Po brzké snídani bude následovat safari v přírodní rezervaci. Oběd a poté návrat do Mombasy. Příjezd ve večerních hodinách. Ubytování a nocleh v hotelu v Mombase.

11. den:

Transfer na letiště a odlet do Evropy. Přílet do Prahy.

Poznámka:

Za příplatek možnost ubytování v hotelu jiné kategorie v Mombase.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000