crosssearch

To nejlepší z Tanzánie s pobytem v Keni

Poznávací zájezdy, Tanzánie

Mombasa o Arusha o kráter Ngorongoro o NP Serengeti o jezero Manyara o Taita Hills o Mombasa

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1.den

odlet z Prahy ve večerních hodinách.

2.den

přílet do Mombasy, transfer do hotelu Kenya Bay, ubytování a nocleh.

3.den

brzo ráno přejezd do tanzanské Arushy s přechodem hranice mezi Keňou a Tanzánií v Tavetě (cca 6 hod). Ubytování a oběd v Olasiti Lodge na předměstí Arushy. Odpoledne volno na prohlídku města, které leží u NP Arusha, kterým prochází příkopová propadlina. Večeře, nocleh.

4.den

cesta pokračuje do chráněného území Ngorongoro (cca 4 hod). Ubytování v Ngorongoro Sopa Lodge umístěné při ústí kráteru, na jeho východní částí s úchvatnými výhledy na dno kráteru a nádherné západy slunce, oběd. Odpoledne sestup terénními vozy do kráteru Ngorongoro na safari uvnitř kráteru. Kráter s výškou okrajů téměř 3000 m je zapsán na seznamu UNESCO a je zde k vidění nejen "velká pětka", ale mnoho druhů menší zvěře a ptactva. Večeře, nocleh.

5.den

přejezd na sever do NP Serengeti (cca 5 hod). Zastávka na oběd v Gibbs Farm. Safari cestou na ubytování v Serengeti Sopa Lodge v JZ části parku s překrásným výhledem na nekončící pláně Serengeti. Večeře, nocleh. V tomto nádherném parku, který patří mezi nejzajímavější ve východní Africe, strávíte 2 dny. Serengeti - v řeči Masajů znamenající "nekonečné prérie" - je jedním z nejrozsáhlejších chráněných území Afriky.

6.den

celodenní safari v národním parku s obědem ve formě pikniku, návrat na ubytování, večeře, nocleh.

7.den

po snídani přejezd do NP Manyara v údolí Great Rift Valley, rozkládajícího se v sousedství stejnojmenného jezera (cca 4,5 hod). Cestou zastávka u rokle Olduvai s významným archeologickým nalezištěm kosterních pozůstatků prehistorických hominidů. Oběd a ubytování v Manyara hotelu. Odpolední safari v parku známém obrovskými koloniemi pelikánů a hrochů, žiraf i vegetací připomínající deštný prales. Večeře, nocleh.

8.den

brzká snídaně a cesta zpátky do Arushy a dále k hranicím v Taveta (cca 5 hod). Oběd formou pikniku. Překročení hranice do Keni, cesta pokračuje do Taita Hills – návštěva soukromé přírodní rezervace Salt Lick. Odpolední safari. Večeře a nocleh v Sarova Taita Hills Lodge.

9.den

po brzké snídani safari v přírodní rezervaci. Oběd a návrat do Mombasy. Večer ubytování a nocleh v hotelu Kenya Bay.

10.–11.den

individuální program. Nocleh

12.den

transfer na letiště a odlet do Evropy. Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000