crosssearch

Severní okruh v luxusním stylu

Poznávací zájezdy, Tanzánie

Lodge se nachází na okraji kráteru NgoroNgoro. Tato rezervace byla založena roku 1959 Neochraňuje pouze fascinující flóru a faunu ale i nádherné hory, vyhaslou a činnou sopku, archeologická naleziště, řeky, jezera nebo písečné duny.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

NGORONGORO SERENA LODGE 4* (kemp)

Poloha
Lodge se nachází na okraji kráteru NgoroNgoro. Tato rezervace byla založena roku 1959
Neochraňuje pouze fascinující flóru a faunu ale i nádherné hory, vyhaslou a činnou sopku, archeologická naleziště, řeky, jezera nebo písečné duny. Poblíž parku se nachází archeologické naleziště Olduvai Gorge, jižním směrem leží jezero Eyasi, severně jezero Natron a západně jezera Ndutu a Masek. Vulkanické pohoří se skládá z vrcholku jako je Oldeani (3216 m), Lemagurut (3107m), Olmoti(3100m), Loolmalasin (3648m), NgoroNgoro (2200m) a dalších.
Hotel stojící na rozeklaném okraji kráteru, je skrytý mezi skalami a je opravdovou lahůdkou ekologické architektury. Byl postaven velmi citlivě s minmálním zásahem do okolí.
Interiér, je už od ohniště, které hoři uprostřed komplexu až po lovecké artefakty, čistě africký. Nástěnné lampy vyrobené z lávových kamenů, barevné šaty masajů a dřevořezby vytvářejí z tohoto hotelu oázu luxusu a elegance.

Ubytování
Každý pokoj disponuje balkonem a je dekorován mosaznými lampami, postele mají reliéfní kožené pelesti, zrcadla jsou vyřezávaná ze dřeva, stěny zdobí masajské dřevořezby a malby. Každý pokoj má klimatizaci, koupelnu, WC, fén, telefon.

Vybavení a služby
Restaurace, recepce, bar, pěší túry, bylinné masáže, kosmetika, kadeřnictví, prádelna, hlídání dětí, lékař, obchod se suvenýry, internet, stolní hry, směnárna, západy slunce v buši, snídaně a obědy v buši, safari, ukázky tradičních tanců, výlety do Olduvai, výlety k jezeru Empakaai s plameňáky, návštěva masajských vesnic.

Ngorongoro Serena Lodge odpovídá nárokům moderního stylu safari, tzv. Glamour Camping = glampingu.

KUSINI CAMP (kemp)

Poloha
Tento kemp se rozprostírá kolem rozlehlého kopečku a je na okraji krátké travnaté rovinky. Je odtud senzační výhled přes les Tortillis.

Ubytování
Nachází se zde 9 stanů pro dvě osoby, které jsou rozmístěny kolem kopečku tak, aby jejich obyvatelé měli dostatek soukromí. Diskrétnost je navíc umocněna značnou vzdáleností od sebe, kopečkem a ukrytím za stromy. Součástí kempu jsou stany sloužící jako jídelna a společenská místnost.

SANCTUARY SWALA CAMP (kemp)

Poloha a popis
Jeden z nejluxusnějších kempů v Tanzanii, který prošel v roce 2008 kopmletní nákladnou rekonstrukcí a stal se ihned po znovuotevření vlajkovou lodí společnosti Sanctuary Lodges. Je situován v národní parku Tarangire, v oblasti známých baobaů. Kemp je bez bariér a v blízkosti napajedla, takže zvířata (včetně slonů) procházejí kempem k napajedlu a návštěvníci tak mají možnost pozorovat divoká zvířata z bezprostřední vzdálenosti. V kempu je pouze 12 stanů, aby byla zajištěna co největší intimita a provoz kempu nenaruršoval přirodu parku.

Ubytování
Luxusní stany jsou postaveny v naprostém souladu s okolní přírodou a přitom nabízejí velmi kvalitní a komfortní zázemí. Podlaha z kvalitního dřeva, nábytek z masívu a velmi kvalitních látek, luxusní lůžkoviny a kvalitní koupelna s teplou vodou. Vše je podřízeno komfortu, bezpečí a sepětí s přírodou.

Vybavení
K přednostem tohoto kempu patří bazén s výhledem na napajedlo, který je skvělým místem k odpolednímu odpočinku.Kemp se skládá z 9 stanů pro dvě osoby, jídelního stanu a společenského stanu.Všechny stany jsou otočeny na východ s výhledem na blata a přírodní napajedlo, které je pravidelně navštěvováno lvy, buvoly a slony.

Sanctuary Swala Camp odpovídá nárokům moderního stylu safari, tzv. Glamour Camping = glampingu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000