crosssearch

Odlet na Zanzibar přímým charterovým letem s technickým mezipřistáním v Hurghadě a ubytování v hotelu Palumbo Reef Resort.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program okruhu

1. den: Praha - Zanzibar

Odlet na Zanzibar přímým charterovým letem s technickým mezipřistáním v Hurghadě a ubytování v hotelu Palumbo Reef Resort.

2. den: Zanzibar

Volný den v hotelu pro individuální aktivity.

3. den: Zanzibar - Selous

Odlet ze Zanzibaru v 08.00 do rezervace Selous. Po příletu transfer do kempu, projížďka po rezervaci a oběd. Po obědě následuje odpolední safari nebo plavba lodí po řece. Večeře a nocleh v kempu. Selous je chráněným územím rozkládajícím se na jihovýchodě Tanzanie o rozloze kolem 50 000 km2, což z něj činí plošně největší africkou rezervaci. Její území je pokryto lesnatou savanou, domorodci zvanou miombo. Z velkých zvířat zde žije například slon africký, pes hyenovitý, buvol africký, pakůň žíhaný a buvolec stepní. Při velkém štěstí lze spatřit také lvy, levharty a gepardy. Rezervací protéká řeka Rufiji, na jejíchž březích je možno pozorovat hrochy a krokodýly. Příjemnou zprávou je, že v parku lze vystoupit z auta a pohybovat se po něm pěšky.

4. den: Selous - Zanzibar

Ráno snídaně a odlet zpět na Zanzibar do pobytového hotelu.

5. - 10. / 11. den: Zanzibar

Volný čas v hotelu pro individuální aktivity.

11. /12. den: Zanzibar - Praha

Ukončení pobytu a transfer na letiště k odletu zpět do ČR.

V ceně nejsou zahrnuty transfery na /z letiště v ceně 100 USD a letištní taxa 10 USD.

Změna programu vyhrazena. Let do rezervace Selous může být operován také odpoledne. Doprovod anglicky hovořícího průvodce. Safari lze kombinovat s jakýmkoliv hotelem v rámci naší nabídky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000