crosssearch

Safari Selous - 15 Denní

Poznávací zájezdy, Tanzánie

Obrázek není k dispozici

15 denní kombinovaný pobytový zájezd se safari

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

15 denní kombinovaný pobytový zájezd se safari

Program zájezdu

1. den: Praha - ZanzibarOdlet na Zanzibar pravidelným letem s přestupem v Maskatu, ubytování v hotelu Palumbo Reef Resort.

2. den: ZanzibarVolný den v hotelu pro individuální aktivity.

3. den: Zanzibar - SelousOdlet ze Zanzibaru v 08.00 do rezervace Selous. Po příletu transfer do kempu, projížďka po rezervaci a oběd. Po obědě následuje odpolední safari nebo plavba lodí po řece. Večeře a nocleh v kempu. Selous je chráněným územím rozkládajícím se na jihovýchodě Tanzanie o rozloze kolem 50 000 km2, což z něj činí plošně největší africkou rezervaci. Její území je pokryto lesnatou savanou, domorodci zvanou miombo. Z velkých zvířat zde žije například slon africký, pes hyenovitý, buvol africký, pakůň žíhaný a buvolec stepní. Při velkém štěstí lze spatřit také lvy, levharty a gepardy. Rezervací protéká řeka Rufiji, na jejíchž březích je možno pozorovat hrochy a krokodýly. Příjemnou zprávou je, že v parku lze vystoupit z auta a pohybovat se po něm pěšky.

4. den: Selous - ZanzibarRáno snídaně a odlet zpět na Zanzibar do pobytového hotelu.

5. - 14. den: ZanzibarVolný čas v hotelu pro individuální aktivity.

15. den: Zanzibar - PrahaUkončení pobytu a transfer na letiště k odletu zpět do ČR.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Let do rezervace Selous může být operován také odpoledne. Doprovod anglicky hovořícího průvodce. Při odjezdu na safari se klienti z hotelu odhlašují. Pokoj si mohou ponechat za poplatek a po domluvě s recepcí. V hotelu Palumbo Reef Resort si lze připlatit za konzumaci alkoholických nápojů.. Safari lze individuálně zkalkulovat s jiným hotelem z naší nabídky. Doporučujeme vzít s sebou dalekohled.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha - Zanzibar - Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, letecká doprava Zanzibar - Selous - Zanzibar, ubytování (v případě 15 denního zájezdu na 14 nocí), stravování dle programu, ubytování v hotelu Palumbo Reef Resort na Zanzibaru a v kempu během safari, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce (během safari anglicky hovořící průvodce), transfery z/na letiště v cíli zájezdu, transfery v rámci uvedeného programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č.159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let, fakultativní služby, vstupní vízum 50 USD/osoba splatné po příletu na letišti ve Stone Town, transfery na/z letiště při odletu/příletu ze safari ve výši 60 USD, letištní taxa 15 USD, pobytová taxa 1 USD/osoba/den splatná na místě v hotelu a spropitné.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000