crosssearch

Pobyt u moře a safari v NP Tsavo

Poznávací zájezdy, Tanzánie

Hotel Severin Sea Lodge je příjemný hotel s rodinnou atmosférou. Nachází se přímo na nejhezčí keňské pláži Bamburi Beach. Historické přístavní město Mombasa je vzdáleno jen několik kilometrů. Cesta z letiště v Mombase trvá cca 30 minut.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

SEVERIN SEA LODGE 3* (hotel):

Poloha

Hotel Severin Sea Lodge je příjemný hotel s rodinnou atmosférou. Nachází se přímo na nejhezčí keňské pláži Bamburi Beach. Historické přístavní město Mombasa je vzdáleno jen několik kilometrů. Cesta z letiště v Mombase trvá cca 30 minut.

Hotel

V hotelu najdete 3 restaurace (Pool Grill restaurant, The Flame tree resaurant, Kisima a Safari Dining rooms ) ve kterých můžete vychutnat jak místní tak mezinárodní kuchyni. 4 bary, z toho jeden na střešní terase, který je určen pro speciální události. Konferenční místnost, prádelna, hlídání dětí, minimarket, boutique, internet cafe, 2 bazény a dětský bazén,zdarma lehátka a ručníky u bazénu ,masáže a lázně za poplatek, kosmetické a kadeřnické služby, 8 km od hotelu je golfové hřiště.

Ubytování

Hotel má 200 pokojů ve třech kategoriích

Karibu Class (v hlavní budově) - pokoj je vybaven v tradičním africkém stylu, velké postele s moskytiérou, pokoj vybaven telefonem, trezorem, klimatizací, vysoušečem vlasů a radiem. Pokoje mají terasu nebo balkon s výhledem do tropické zahrady

Karibu Class (bungalow) - stejné vybavení jako Karibu Class, navíc mají ledničku

Comfort Class - luxusně vybaven, klimatizace, větrák, postel vyrobená ve svahilském stylu se zanzibarskými vyřezávanými dekoracemi. Dalším vybavením je koupelna se sprchovým koutem, WC, moskytiéra, radion, telefon, vysoušeč vlasů, koutek na přípravu kávy a čaje, trezor, balkon/terasa, minibar, košík ovoce v pokoji při příjezdu.

Aktivity

Hotel pořádá týdenní zábavné programy, např. gala večeře s africkými specialitami, živá muzika, disco, večer jazzu, africká noc. V hotelu dále najdete potápěčské centrum, můžete vyzkoušet surfování, katamarány, animační programy, rybaření, biliard, škola windsurfingu, půjčovna horských kol, tenisové kurty, šipky, stolní tenis.

Vybavení:

zahrada, šipky, supermarket, restaurace, recepce, půjčovna kol, masáže, kosmetika, konferenční místnost, kadeřnictví, internet, hotelový trezor, business centrum, biliár, bazén pro děti, bazén, bar, animační programy

Sport v místě:

windsurfing, vodní sporty, vodní lyže, tenis, šipky, stolní tenis, rybaření, půjčovna kol, potápění, plachtění, golf, cykloturistika, biliard, bazén

SEVERIN SAFARI CAMP 4* (hotel):

Poloha:

Severin Safari Camp leží v národním parku Tsavo West asi 250 km od Mombasa a Nairobi.

Ubytování:

Hostům je k dispozici 27 luxusních stanů ze kterých je překrásný výhled na krajinu, Mt. Kilimanjaro a také na volně žijící zvířata putující k napajedlům. Mimo jiné zde můžete vidět nespočet druhů ptáků, slonů, lvů, buvolů, ale také leopardů.

Vybavení:

24-hod.servis, bar, konferenční místnost, masáže, prádelna, prodejna suvenýrů, recepce, restaurace, zahrada

Sport v místě:

safari

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000