crosssearch

Pobyt na Zanzibaru s leteckým výletem na safari

Poznávací zájezdy, Tanzánie

PARADISE BEACH RESORT 4* 4* (hotel) Hotel se nachází v oblasti Uroa na východním pobřeží Zanzibaru a je vzdálen 35 km od hlavního města (Stone Town) a tedy i od letiště. Zde si můžete užít dovolenou v rozlehlém resortu s pobřežím dlouhým 700 m. Hotel byl postaven v roce 2010...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

PARADISE BEACH RESORT 4* 4* (hotel)

Hotel se nachází v oblasti Uroa na východním pobřeží Zanzibaru a je vzdálen 35 km od hlavního města (Stone Town) a tedy i od letiště. Zde si můžete užít dovolenou v rozlehlém resortu s pobřežím dlouhým 700 m. Hotel byl postaven v roce 2010 a plně rekontruován v roce 2014 za pomocí materiálů šetrným k životnímu prostředí a v autentickém africkém stylu.

Celkem je v hotelu 58 pokojů, 2 vily a také hostel pro 40 osob. Pokoj si můžete vybrat v několika kategoriích: rodinný pokoj, premium, luxury, suite a nebo vila na pláži. Všechny pokoje mají klimatizaci a jsou vybaveny v africkém stylu. Wi-fi je k dispozici na pokoji. U typů pokoje luxury a suite není ve vybavení trezor - můžete využít trezoru na recepci.

Hotel je all inclusive.

Vybavení:
masáže, lázně, konferenční místnost, internet, fitness, bazén, bar, 24-hod.servis

AFRICA SAFARI CAMP (hotel)

Africa Safari Camp se nachází u vstupní brány do rezervace Selous na břehu řeku Rufji. Selous je největší rezervace Africe a pokrývá jednu šestinu celkové plochy Tanzanie a je součástí světového přírodního dědictví UNESCO. Naleznete zde travnaté savany, tak lesy miombonebo husté porosty v okolí řeky Rufji. Nejzajímavějším v této rezervaci jsou především pěší safari a safari na lodi.
V tomto kempu můžete bydlet v různých druzích ubytování dle vašich preferencí - chatky v autentickém africkém stylu, luxusní stany nebo bungalovy. Ve všech typech ubytování nechybí koupelna se splachovacím záchodem a tekoucí teplou vodou. Luxusní stany naleznete v soukromí stranou od hlavního areálu a zajisté se Vám bude líbit jejich ekologický provoz a také nádherný výhled na řeku Rufji.

Vybavení:
bazén, bar

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000