crosssearch

Odpočinek na úchvatných plážích Zanzibaru v kombinaci s leteckým safari v rezervaci Selous

Poznávací zájezdy, Tanzánie

REEF & BEACH RESORT 3* 3* (hotel) Hotel najdete mezi vesnicemi Jambiani a Makunduchi na jihovýchodním pobřeží Zanzibaru 64 km od hlavního města (Stone Town) a od letiště. K hotelu patří 600 m dlouhé pobřeží a pláž je v těchto místech krásná a oceán čístě modrý. Resort je od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

REEF & BEACH RESORT 3* 3* (hotel)

Hotel najdete mezi vesnicemi Jambiani a Makunduchi na jihovýchodním pobřeží Zanzibaru 64 km od hlavního města (Stone Town) a od letiště. K hotelu patří 600 m dlouhé pobřeží a pláž je v těchto místech krásná a oceán čístě modrý.
Resort je od roku 2014 veden novým majitelem, stejným jako je Paradise Bach Resort 4*. Byl tedy také zrekonstruován v africkém stylu s ohledem na životní prostředí.
V hotelu je celkem 20 pokojů v bungalovech (16 s výhledem na oceán, 4 s výhledem do zahrady) a 24 suite (12 luxury a 8 standard) a také jedna vila. Všechny pokoje jsou dvoulůžkovém s možností přistýlky a vybavené klimatizací.
Hotel je all inclusive.

Vybavení:
masáže, lázně, internet, business centrum, bazén, bar, 24-hod.servis

AFRICA SAFARI CAMP (hotel)

Africa Safari Camp se nachází u vstupní brány do rezervace Selous na břehu řeku Rufji. Selous je největší rezervace Africe a pokrývá jednu šestinu celkové plochy Tanzanie a je součástí světového přírodního dědictví UNESCO. Naleznete zde travnaté savany, tak lesy miombonebo husté porosty v okolí řeky Rufji. Nejzajímavějším v této rezervaci jsou především pěší safari a safari na lodi.
V tomto kempu můžete bydlet v různých druzích ubytování dle vašich preferencí - chatky v autentickém africkém stylu, luxusní stany nebo bungalovy. Ve všech typech ubytování nechybí koupelna se splachovacím záchodem a tekoucí teplou vodou. Luxusní stany naleznete v soukromí stranou od hlavního areálu a zajisté se Vám bude líbit jejich ekologický provoz a také nádherný výhled na řeku Rufji.

Vybavení:
bazén, bar

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000