crosssearch

Odpočinek na keňském pobřeží se safari v East Tsavo

Poznávací zájezdy, Tanzánie

Hotel Severin Sea Lodge je příjemný hotel s rodinnou atmosférou. Nachází se přímo na nejhezčí keňské pláži Bamburi Beach. Historické přístavní město Mombasa je vzdáleno jen několik kilometrů. Cesta z letiště v Mombase trvá cca 30 minut.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

SEVERIN SEA LODGE 3* (hotel)

Poloha
Hotel Severin Sea Lodge je příjemný hotel s rodinnou atmosférou. Nachází se přímo na nejhezčí keňské pláži Bamburi Beach. Historické přístavní město Mombasa je vzdáleno jen několik kilometrů. Cesta z letiště v Mombase trvá cca 30 minut.

Hotel
V hotelu najdete 3 restaurace (Pool Grill restaurant, The Flame tree resaurant, Kisima a Safari Dining rooms ) ve kterých můžete vychutnat jak místní tak mezinárodní kuchyni. 4 bary, z toho jeden na střešní terase, který je určen pro speciální události. Konferenční místnost, prádelna, hlídání dětí, minimarket, boutique, internet cafe, 2 bazény a dětský bazén,zdarma lehátka a ručníky u bazénu ,masáže a lázně za poplatek, kosmetické a kadeřnické služby, 8 km od hotelu je golfové hřiště.

Ubytování
Hotel má 200 pokojů ve třech kategoriích
Karibu Class (v hlavní budově) - pokoj je vybaven v tradičním africkém stylu, velké postele s moskytiérou, pokoj vybaven telefonem, trezorem, klimatizací, vysoušečem vlasů a radiem. Pokoje mají terasu nebo balkon s výhledem do tropické zahrady
Karibu Class (bungalow) - stejné vybavení jako Karibu Class, navíc mají ledničku
Comfort Class - luxusně vybaven, klimatizace, větrák, postel vyrobená ve svahilském stylu se zanzibarskými vyřezávanými dekoracemi. Dalším vybavením je koupelna se sprchovým koutem, WC, moskytiéra, radion, telefon, vysoušeč vlasů, koutek na přípravu kávy a čaje, trezor, balkon/terasa, minibar, košík ovoce v pokoji při příjezdu.

Aktivity
Hotel pořádá týdenní zábavné programy, např. gala večeře s africkými specialitami, živá muzika, disco, večer jazzu, africká noc. V hotelu dále najdete potápěčské centrum, můžete vyzkoušet surfování, katamarány, animační programy, rybaření, biliard, škola windsurfingu, půjčovna horských kol, tenisové kurty, šipky, stolní tenis.

Vybavení:
zahrada, šipky, supermarket, restaurace, recepce, půjčovna kol, masáže, kosmetika, konferenční místnost, kadeřnictví, internet, hotelový trezor, business centrum, biliár, bazén pro děti, bazén, bar, animační programy

Sport v místě:
windsurfing, vodní sporty, vodní lyže, tenis, šipky, stolní tenis, rybaření, půjčovna kol, potápění, plachtění, golf, cykloturistika, biliard, bazén

SATAO CAMP 3* (kemp)

Poloha
Tento kemp se nachází v národní parku Tsavo East, který je domovem mnoha druhů zvěře a ptáků. Tsavo East a West tvoří dohromady národní park o rozloze 11 747 km čtverečních a řadí se tak mezi největší a zároveň nejstarší parky v Keni. Je tvořen převážně obrovskými pláněmi, buší a mokřady v okolí řeky Galana.
Ve východní části můžete pozorovat lvy, levharty, slony, buvoly, žirafy, zebry, mnoho druhů antilop, šakaly, hyeny, pštrosy a řadu dalších zvířat. Kromě nosorožce tu žije celá velká pětka. Velmi proslavená jsou zdejší obrovská stáda slonů a buvolů, které mnohdy čítají i přes 1000 kusů. Ve východní části parku se nachází pouze 1 hotel a 4 kempy, takže hostům je zajištěno naprosté soukromí.
Kemp má výhled na napajedlo.

Vybavení a služby
Po příjezdu do kempu Vás čeká uvítací drink a seznámení s kempem a bezpečnostní instrukce, protože kemp není oplocený a zvířata se mohou zatoulat mnohdy až k Vašim stanům.
Hotel nabízí svým hostům restauraci, safari v otevřených džípech, pikniky a mnohé další služby.

Ubytování
Stany jsou komfortně vybavené a velmi vkusně dekorované s prostornou koupelnou s tekoucí studenou vodou pravý africký styl. Personál však každý večer zajistí dostatek teplé vody v každém stanu.
Celkem 20 stanů z toho 4 suite.

Vybavení:
restaurace

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000