crosssearch

Nejlepší z Tanzanie - klasické safari s českým průvodcem

Poznávací zájezdy, Tanzánie

Hotel se nachází při ústí kráteru NgoroNgoro, na jeho východní části, na kopci zvaném Lemata a nabízí úchvatné výhledy na dno kráteru. Kráter je součástí rozlehlé rezervace a je zapsán do seznamu UNESCO. Park chrání unikátní faunu, flóru, archeologická naleziště a domorodé...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

NGORONGORO SOPA LODGE 3* (hotel)

Poloha
Hotel se nachází při ústí kráteru NgoroNgoro, na jeho východní části, na kopci zvaném Lemata a nabízí úchvatné výhledy na dno kráteru. Kráter je součástí rozlehlé rezervace a je zapsán do seznamu UNESCO. Park chrání unikátní faunu, flóru, archeologická naleziště a domorodé kmeny, které v kráteru žijí. Sopa Lodge je jediným hotelem v této části kráteru a kromě výhledu na kráter si hosté mohou užívat i nádherných západů slunce.
Hotel byl otevřen roku 1992 a je zde možné ubytovat 190 hostů v 92 suitech.

Ubytování
Každý pokoj má koberec, klimatizaci, privátní salónek s minibarem a ložnici. Samozřejmostí je koupelna s fénem a terasa s nádhernými výhledy.

Vybavení a služby
V hotelu je k dispozici satelitní telefon, Tv salonek a programy o místní fauně a flóře. Hotel má vlastní zdroj elektřiny, stejně tak pramen vody. Každý host dostane zdarma lahev vody. Dobře vybavený obchod se suvenýry nabízí dárky, oblečení, sladkosti, pohledy... Bazén se nachází na okraji kráteru a nabízí opět krásný výhled na dno kráteru a nezapomenutelné západy slunce.

Vybavení:
slunečníky a lehátka, restaurace, recepce, obchůdky, bazén, bar

TARANGIRE SAFARI LODGE 3* (hotel)

Tarangire Safari Lodge je nejstarší safari lodží ve stejnojmenném národním parku. Je postavena na vyvýšeném místě, odkud se nabízí krásný výhled nejen do krajiny poseté akáciemi a baobaby, ale i na řeku Tarangire, která zejména v období sucha působí jako magnet na zvířata. Ubytování je jak v bungalovech, tak ve stanech, všechny mají své vlastní příslušenství. Hostům je k dispozici bazén a obchod se suvenýry.

Vybavení:
prodejna suvenýrů, letní terasa

Sport v místě:
bazén

Sport v okolí:
safari

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000