crosssearch

Luxusní Safari - Klasická Tanzánie Serena

Poznávací zájezdy, Tanzánie

Vítejte ve světě luxusního safari společnosti SERENA. Během Vašeho safari pojedete luxusními teréními vozy 4x4 a budete ubytování v hotelech společnosti SERENA, které se vyznačují tím, že jsou vybudované v místním africkém stylu, poskytují velmi kvalitní služby a servis a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vítejte ve světě luxusního safari společnosti SERENA. Během Vašeho safari pojedete luxusními teréními vozy 4x4 a budete ubytování v hotelech společnosti SERENA, které se vyznačují tím, že jsou vybudované v místním africkém stylu, poskytují velmi kvalitní služby a servis a nachází se vždy na lukrativních místech, která poskytují svým hostům panoramatické výhledy. Ceny jsou zohledněny pro daný počet klientů, SAFARI Vám zajistíme již od 2 osob, až po 6 osob, což je maximální možná obsazenost luxusních teréních vozů pro garanci Vašeho pohodlného cestování.

Program zájezdu

Vítejte ve světě luxusního safari společnosti SERENA. Během Vašeho safari pojedete luxusními teréními vozy 4x4 a budete ubytování v hotelech společnosti SERENA, které se vyznačují tím, že jsou vybudované v místním africkém stylu, poskytují velmi kvalitní služby a servis a nachází se vždy na lukrativních místech, která poskytují svým hostům panoramatické výhledy. Ceny jsou zohledněny pro daný počet klientů, SAFARI Vám zajistíme již od 2 osob, až po 6 osob, což je maximální možná obsazenost luxusních teréních vozů pro garanci Vašeho pohodlného cestování.

Program

1.DEN:
Odlet z Prahy.

2.DEN:
Přílet do Tanzanie na letiště Kilimanjaro, přivítání na letišti zástupci místní CK a transfer do hotelu Serena Mountain Village .

3.DEN:
Snídaně v hotelu, odlet z Arushy přes pohoří Great Rift Valley k jezeru Manyara. Příjed do hoteu Lake Manyara Serena Lodge na oběd formou bufetu. Hotel nabízí překrásný panoramatický výhled na jezero Manyara. Po obědě bude následovat safari v národním parku Manyara. Národní pak Manyara je součástí Masaiské stepi a obklopuje ho mělké alkalické jezero, které nabízí rozmanité ekosystémy a rozsáhlý ptačí život. Vyskytuje se zde až 400 druhů ptactva, nejlákavější jsou migrace růžových plameňáků, ale i jiných velkých vodních ptáků, jako třeba pelikáni, kormoráni, volavky a čápi. Národní park je také domovem největší koncentrace paviánů kdekoli na světě. Odpoledne po safari návrat do hotelu a večeře formou bufetu.

4.DEN:
Po snídani odjezd z hotelu přes obvod kráteru Ngorongoro do národního parku Serengeti. Oběd Vás čeká u brány Národního parku Serengeti formou piknikového balíčku a již po obědě Vás čeká safari v tomto nejkrásnějším a největším africkém národním parku Serengeti, který byl zařazen na seznam UNESCO. Zvířata v parku žijí zcela volně a tak budete mít jedinečnou možnost pozorovat je v jejich přirozeném prostředí a být tak svědkem této jedinečné podívané ryzí neporušené přírody v její plné kráse i krutosti zároveň. Celý národní park je tvořen z třetiny travnatými savanami a dále tu najdeme i zalesněné kopcovité oblasti, akáciové lesy a močály. Ze savany vyrůstají malé žulově kopečky, kterým se říká kopje a které jsou oblíbeným útočištěm lvů. Vyjmenovat zvířata obývající národní park Serengeti znamená jmenovat velkou část východoafrické fauny. Vždyť tu žije např. více než 70 druhů větších savců a kolem 500 druhů ptáků. Serengeti se může pochlubit největším množstvím pasoucích se zvířat na světě a největším množstvím masožravců, kteří se těmito kopytníky živí. Příjed do hotelu Serengeti Serena Lodge, ubytování a večeře formou bufetu.

5.DEN:
Po snídani Vás čeká celodenní safari v Serengeti. Ubytování a večeře v hotelu Serengeti Serena Lodge

6.DEN:
Po snídani se vydáte luxusními terénními vozy ze Serengeti ke kráteru Ngorongoro. Cestou Vás čeká safari v Serengeti a krásné výhledy z obvodu kráteru. Oběd bude opět formou picnikového balíčku. V odpoledních hodinách příjezd do hotelu Ngorongoro Serena Lodge, ubytování a večeře. Hotel Ngorongoro Serena Lodge nabízí krásný panoramatický výhled do kráteru.

7.DEN:
Po snídani v hotelu se vydáte objevovat unikátní přírodní úkaz kráter a národní park Ngorongoro, který je také nazýván osmým divem světa. Je to ráj pro zvířata, kterých zde žije více než 20.000, včetně nosorožců černých. Čeká Vás překrásný zážitek, kdy budete sjíždět do samého srdce kráteru po strmých cestách, budete projíždět rychle se měnící vegetací díky velkému převýšení a budete mít možnost pozorovat zdejší početná stáda zeber, pakoní, žiraf, slonů a bůvolů. Bohaté pastviny a stálá voda na dně kráteru Ngorongoro zaručuje dobrou obživu pro všechny jeho obyvatele. Mohou se volně pohybovat i mimo kráter, zůstávají tady však kvůli dobrým podmínkám. V NgogoNgoro je zde tak jedna z největších koncentrací volně žijících zvířat v Africe. Oběd formou pikniku si dáte na dně kráteru u jezírka plného hrochů a v dálce budete mít možnost zahlédnout hejna plameňáků. Ve večerních hodinách návrat do hotelu Ngorongoro Serena Lodge, ubytování a večeře.

8.DEN:
Snídaně v hotelu, dopoledne Vás čeká odjezd do Arushy a následný transfer do hotelu Serena Mountain Village, kde Vám bude k dispozici pokoj pro osprchování a sbalení kufrů. Ve večerních hodinách transfer na letiště Kilimangaro a odlet do Evropy (možnost prodloužení pobytu o relaxaci na krásném ostrově Zanzibar rádi Vám zpracujeme nabídku na míru, kontaktujte nás)

9.DEN:
Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000