crosssearch

Luxusní Safari By Air

Poznávací zájezdy, Tanzánie

Vítejte ve světě luxusního safari. Je pro Vás připravený ten nej exclusivnější program skvělého safari, panenské nedotčené přírody, dobrodružství a zároveň komfot a pohodlí maximálního luxusu, který lze v této oblasti dosáhnout.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vítejte ve světě luxusního safari. Je pro Vás připravený ten nej exclusivnější program skvělého safari, panenské nedotčené přírody, dobrodružství a zároveň komfot a pohodlí maximálního luxusu, který lze v této oblasti dosáhnout. Mezi jednotlivými národními parky je pro Vaše pohodlí zajištěna přeprava soukromým 9-ti místným letadlem 208 B Cessna Grand Caravan. Safari budete absolvovat v luxusních teréních vozech s maxiámlním pohodlím.

Program okruhu

1.DEN:
Odlet z Prahy.

2.DEN:
Přílet do Tanzanie na letiště Kilimanjaro, přivítání na letišti zástupci místní CK a transfer do hotelu Arusha Cofee Lodge s all inclusive programem.

3.DEN:
Snídaně v hotelu, odlet z Arushy soukromým letadlem do národního parku Tarangire, kde na Vás budou již čekat zaměstnanci resortu Tarangire Treetops, dopraví Vás do místa Vašeho ubytování a již odpoledne budete mít možnost zúčastnit se safari v národním parku Tarangire national parku než dojedete do Vašeho hotelu. Tarangire je pátý největší národní park v Tanzánii a liší se od ostatních parků svojí rozmanitou vegetací, kterou charakterizují obrovské množství baobabů a akácií. V parku žije veliké množství slonů a nechybí ani všudy přítomné zebry, pakoně, buvoly, opice, gazely, lvi či gepardi.

4.DEN:
Po snídani v resortu Treetops Vás čeká celodenní safari včetně procházky buší, jeep safari, návštěvou masajské vesnice, zastávkou na překrásný výhled západu slunce a nakonec i noční safari. Oběd a večeře včetně nápojů budou servírovány v Tarangire Treetops.

5.DEN:
Po snídani v resortu Treetops na Vás čeká ranní safari v národním parku Tarangire national park. Oběd formou pikniku po cestě na letiště. Po obědě odlet z Tarangire do Maynara, kde na Vás již budu čekat zaměstnanci resortu The Manor at Ngorongoro a po cestě z letiště Vás zavezou na typický místní trh ve středisku Karatu. Po příjezdu do hotelu na Vás bude čekat již odpolední čaj a odpočinek před večeří. Ubytovaní budete v jedné z luxusních dřevěných chat formou all inclusive. Večeře v hotelu The Manor at Ngorongoro.

6.DEN:
Po snídani se vydáte luxusními terénními vozy objevovat unikátní přírodní úkaz kráter a národní park Ngorongoro, který je také nazýván osmým divem světa. Je to ráj pro zvířata, kterých zde žije více než 20.000, včetně nosorožců černých. Čeká Vás překrásný zážitek, kdy budete sjíždět do samého srdce kráteru po strmých cestách, budete projíždět rychle se měnící vegetací díky velkému převýšení a budete mít možnost pozorovat zdejší početná stáda zeber, pakoní, žiraf, slonů a bůvolů. Bohaté pastviny a stálá voda na dně kráteru Ngorongoro zaručuje dobrou obživu pro všechny jeho obyvatele. Mohou se volně pohybovat i mimo kráter, zůstávají tady však kvůli dobrým podmínkám. V NgogoNgoro je zde tak jedna z největších koncentrací volně žijících zvířat v Africe. Oběd formou pikniku si dáte na dně kráteru u jezírka plného hrochů a v dálce budete mít možnost zahlédnout hejna plameňáků. Návrat do hotelu ve večerních hodinách, večeře formou nápojů a nocleh v hotelu The Manor at Ngorongoro.

7.DEN:
Po snídani můžete strávit dopoledne relaxací v resortu, jízdou na koni či kole nebo se můžete vydat na dopolední safari k jezeru Manyara. V rámci programu máte 1 masáž v ceně v místním hotelovém SPA. Národní pak Manyara je součástí Masaiské stepi a obklopuje ho mělké alkalické jezero, které nabízí rozmanité ekosystémy a rozsáhlý ptačí život. Vyskytuje se zde až 400 druhů ptactva, nejlákavější jsou migrace růžových plameňáků, ale i jiných velkých vodních ptáků, jako třeba pelikáni, kormoráni, volavky a čápi. Národní park je také domovem největší koncentrace paviánů kdekoli na světě. Oběd v hotelu. Po obědě odjezd na letiště a odlet do Serengeti, kde na Vás budou čekat zaměstnanci luxusního stanového kempu Serengeti Migration Camp a odvezou Vás do centra národního parku Serengeti, kde strávíte krásné 2 noci uprostřed buše, obklopeni zvířaty a nebem plných hvězd. Večeře v hotelu včetně nápojů.

8.DEN:
Po snídani Vás čeká celodenní safari v nejkrásnějším a největším africkém národním parku Serengeti, který byl zařazen na seznam UNESCO. Zvířata v parku žijí zcela volně a tak budete mít jedinečnou možnost pozorovat je v jejich přirozeném prostředí a být tak svědkem této jedinečné podívané ryzí neporušené přírody v její plné kráse i krutosti zároveň. Celý národní park je tvořen z třetiny travnatými savanami a dále tu najdeme i zalesněné kopcovité oblasti, akáciové lesy a močály. Ze savany vyrůstají malé žulově kopečky, kterým se říká kopje a které jsou oblíbeným útočištěm lvů. Vyjmenovat zvířata obývající národní park Serengeti znamená jmenovat velkou část východoafrické fauny. Vždyť tu žije např. více než 70 druhů větších savců a kolem 500 druhů ptáků. Serengeti se může pochlubit největším množstvím pasoucích se zvířat na světě a největším množstvím masožravců, kteří se těmito kopytníky živí. Oběd budete mít formou pikniku. Návrat do Serengeti Migration Campu na západ slunce, večeře v hotelu včetně nápojů, nocleh.

9.DEN:
Po snídani Vás čeká dopolední pěší safari podél řeky Grumeti. Po obědě budete mít ještě možnost pozorovat zvěř po cestě na letiště. Odlet ze Serengeti do Arushy a následný transfer do hotelu Arusha Cofee Lodge, kde Vám bude k dispozici pokoj pro osprchování a sbalení kufrů. Ve večerních hodinách transfer na letiště Kilimangaro a odlet do Evropy (možnost prodloužení pobytu o relaxaci na krásném ostrově Zanzibar rádi Vám zpracujeme nabídku na míru, kontaktujte nás)

10.DEN:
Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000