crosssearch

Klasický okruh - Lake Manyara, Ngorongoro, Serengeti

Poznávací zájezdy, Tanzánie

Přestože park pokrývá poměrně malou rozhlohu, seznam živočišných a rostlinných druhů je ojedinělý. Park zahrnuje nejen jezero ale i lesy s obrovskými fíkovníky a mahagonovými stromy, otevřené planiny a mokřadní oblasti. Na západě je ohraničen pásmem Rift Valley a na východě...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

LAKE MANYARA SERENA LODGE (hotel):

Poloha
Přestože park pokrývá poměrně malou rozhlohu, seznam živočišných a rostlinných druhů je ojedinělý. Park zahrnuje nejen jezero ale i lesy s obrovskými fíkovníky a mahagonovými stromy, otevřené planiny a mokřadní oblasti. Na západě je ohraničen pásmem Rift Valley a na východě jezerem. Hotel má krásnou polohu na vyvýšeném útesu s výhledem na jezero a vulkán.

Ubytování
Tradiční kruhové bungalovy jsou postaveny tradičním masajským stylem a zdobeny klasickými barvami - žlutou, bílou, oranžovou a modrou. Každý bungalov má terasu s výhledem na jezero plné plameňáků.

Služby a vybavení
Kruhová open air jídelna s barevně zdobenými stěnami, bar u bazénu, recepce, hotelový sej, prádelna, hlídání dětí, internet, knihovna, stolní hry, lékař, lázně, obchod se suvenýry, masáže, snídaně, obědy a večeře v buši, safari v džípu, kánoe, výlety lodí, návštěvy tradiční vesnice, horská kola, výlety ke kráteru NgoroNgoro a do národního parku Tarangire, pěší túry, návštěva místní botanické zahrady.

Vybavení:
slunečníky a lehátka, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, obchůdky, nosič zavazadel, masáže, letní terasa, lékař, lázně, kosmetika, jídelna, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, bazén, bar

SERENGETI SERENA LODGE (camp):

Park Serengeti
Lodge se nachází přímo v národním parku Serengeti, který se rozkládá na rozloze 14 763 km čtverečních a je prvním a jedním z největších parků v zemi. Hlavní atrakcí je především každoroční migrace milionů kusů pakoňů, zeber a antilop. Park je také proslavený svými lvy z nichž je většina označena vysílačkami a jejich sledování je proto velmi jednoduché. V hojném počtu se zde vyskytují i hyeny, zebry, žirafy, gepardi a hroši.

Poloha a popis
Hotel je usazené vysoko v zalesněných kopcí a nabízí překrésné výhledy na nekončící planiny a vulkanické pohoří. Jedna se o tradiční africký lodge, který byl inspirován rondavely, což jsou kruhové africké obydlí. Je zde také videt velký vliv masajské kultury. Kamenné domky jsou roztroušené mezi stromy, bublajicími říčkami a jezírky.

Vybavení a služby
Kruhový bar je vybaven krásnými sochami afrických válečníků a nabízí výhledy na bazén a na míle savany. V centrální budově se nachází ohniště a dvě jídelny, kosmetické služby, masáže, kadeřnictví, obchod se suvenýry, knihovna, prádelna, hlídní dětí, bazén. Hosté mohou využít některou z mnoha nabízených aktivit: snídaně nebo obědy v buši, západy slunce v buši, safari, let horkovzdušným balónem, pěší túry aj.

Ubytování
Každý pokoj je postaven z kamene a má přírodní kamennou koupelnu, fén, telefon, balkon a krásný vyřezávaný nábytek. Samozřejmostí je koupelna s WC.

Serengeti Serena Lodge odpovídá nárokům moderního stylu safari, tzv. Glamour Camping = glampingu.

NGORONGORO SERENA LODGE 4* (camp):

Poloha
Lodge se nachází na okraji kráteru NgoroNgoro. Tato rezervace byla založena roku 1959
Neochraňuje pouze fascinující flóru a faunu ale i nádherné hory, vyhaslou a činnou sopku, archeologická naleziště, řeky, jezera nebo písečné duny. Poblíž parku se nachází archeologické naleziště Olduvai Gorge, jižním směrem leží jezero Eyasi, severně jezero Natron a západně jezera Ndutu a Masek. Vulkanické pohoří se skládá z vrcholku jako je Oldeani (3216 m), Lemagurut (3107m), Olmoti(3100m), Loolmalasin (3648m), NgoroNgoro (2200m) a dalších.
Hotel stojící na rozeklaném okraji kráteru, je skrytý mezi skalami a je opravdovou lahůdkou ekologické architektury. Byl postaven velmi citlivě s minmálním zásahem do okolí.
Interiér, je už od ohniště, které hoři uprostřed komplexu až po lovecké artefakty, čistě africký. Nástěnné lampy vyrobené z lávových kamenů, barevné šaty masajů a dřevořezby vytvářejí z tohoto hotelu oázu luxusu a elegance.

Ubytování
Každý pokoj disponuje balkonem a je dekorován mosaznými lampami, postele mají reliéfní kožené pelesti, zrcadla jsou vyřezávaná ze dřeva, stěny zdobí masajské dřevořezby a malby. Každý pokoj má klimatizaci, koupelnu, WC, fén, telefon.

Vybavení a služby
Restaurace, recepce, bar, pěší túry, bylinné masáže, kosmetika, kadeřnictví, prádelna, hlídání dětí, lékař, obchod se suvenýry, internet, stolní hry, směnárna, západy slunce v buši, snídaně a obědy v buši, safari, ukázky tradičních tanců, výlety do Olduvai, výlety k jezeru Empakaai s plameňáky, návštěva masajských vesnic.

Ngorongoro Serena Lodge odpovídá nárokům moderního stylu safari, tzv. Glamour Camping = glampingu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000