crosssearch

Za Panoramaty a přírodními krásami Švýcarska

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Rýnský vodopád o Zürich o Luzern o Ženeva o Lausanne o Vevey o Montreaux o Zermat­t o Gornegrat o Lauterbrunnen o Kleinen Scheidegg o Jungfrau Grindelwald o Gruyéres o Fribourg o Bern o Basilej

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Rýnský vodopád o Zürich o Luzern o Ženeva o Lausanne o Vevey o Montreaux o Zermat­t o Gornegrat o Lauterbrunnen o Kleinen Scheidegg o Jungfrau Grindelwald o Gruyéres o Fribourg o Bern o Basilej

Program

1.den:
v odpoledních hodinách přes SRN do Švýcarska.

2.den:
zastávka u Rýnského vodopádu, největšího vodopádu v Evropě. Největší město a finanční centrum země Zürich (Bahnhofstrasse, cechovní domy podél řeky Limatt, katedrála Grossmunster, kostel Fraumunster aj.). Luzern, město s Kapličkovým mostem - nejstarší dřevěnou mostní konstrukcí země, Lvím památníkem, věžními hradbami či Piccasovým muzeem. V podvečer ubytování v oblasti Col des Mosses.

3.den:
snídaně. Ženeva - individuální prohlídka historického centra města, k nezapomenutelným atrakcím patří mohutný vodotrysk na jezeře. Přejezd do Lausanne, individuální prohlídka historického centra. Přejezd do Vevey a Montreaux po pobřeží Ženevského jezera s nádhernými panoramaty vinic, prohlídka nejkrásnějšího hradu Švýcarska Chateau du Chillon, návrat do hotelu, nocleh.

4.den:
snídaně, Rhónským údolím přejezd do Vispu a Mattenským údolím do Täsche, návštěva známého horského střediska Zermatt s největší dominantou horou Matterhorn. Fakultativně výjezd zubačkou na Gornergrat. V odpoledních hodinách návrat do Zermattu a návrat do hotelu. Nocleh.

5.den:
snídaně, romantickým údolím Simmental do Lauterbrunnenu. Fakultativně výjezd zubačkou na Junffraujoch do nejvýše položeného evropského železničního nádraží, s výhledy na okolní vrcholy známého trojhvězdí Eiger, Mönch a Jungfrau a na nejvyšší švýcarský ledovec Aletschgletscher. Odpoledne sjezd do Grindelwald - individuální prohlídka střediska zimních sportů. Návrat do hotelu. Nocleh.

6.den:
snídaně, přejezd do vesnice Gruyéres, kde jakoby se zastavil čas. Přejezd do města piva Fribourgu a hlavního města konfederace Bernu, města podloubí a kašen, prohlídka města s katedrálou, v níž je pohřben Erasmus Rotterdamský, s dochovanými měšťanskými domy i nádhernou radnicí. V odpoledních hodinách odjezd přes SRN do ČR.

7.den:
návrat do ČR v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000