crosssearch

Tradiční Švýcarsko

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Program zájezdu 1. den Odjezd ráno. Průjezd Německem do Švýcarska. Návštěva mohutných Rýnských vodopádů. Ubytování v hotelu Schönbühl s nádherným výhledem na vrcholy Jungfrau, Eiger a Mönch a bazénem. Večeře. Nocleh. 2. den Snídaně. Odjezd do malebné oblasti Emmental,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den
Odjezd ráno. Průjezd Německem do Švýcarska. Návštěva mohutných Rýnských vodopádů. Ubytování v hotelu Schönbühl s nádherným výhledem na vrcholy Jungfrau, Eiger a Mönch a bazénem. Večeře. Nocleh.
2. den
Snídaně. Odjezd do malebné oblasti Emmental, exkurze do ukázkové sýrárny s možností nákupu typických sýrů. Přejezd do Bernu - hlavního města Švýcarska, prohlídka historického centra s typickým podloubím, mohutným dómem a parlamentem. Prohlídka historického Thunu s hradem nad jezerem Thuner See. Návrat do hotelu podél jezera. Večeře. Nocleh.
3. den
Snídaně. Celodenní výlet na Jungfraujoch (3454 m n.m.) – nejvýše položené nádraží v Evropě. Autobusem do Grindelwaldu, zubačkou do sedla Kleine Scheidegg a dále tunelem vysekaným ve skále až na Jungfraujoch. Cestou zastávky u vyhlídek Eigernordwand a Eismeer, z terasy Sphinx (3571 m n.m.) panoramatický výhled na švýcarské Alpy a nejdelší alpský ledovec Aletsch. Návštěva ledového paláce. Zubačkou návrat na Kleine Scheidegg a dále přes atraktivní Wengen do Lauterbrunnenu. Návštěva trümmelbašských vodopádů. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.
4. den
Snídaně. Prohlídka mondénních lázní Interlaken. Podél jezera Brienzer See do Alpnachstadu pod masivem Pilatu. Lodní výlet po jezeru Vierwaldstättersee až do Luzernu. Prohlídka starobylého Luzernu s krytými dřevěnými mosty. Podvečerní procházka v Curychu – finanční metropoli na břehu stejnojmenného jezera. Odjezd do ČR.
5. den
Návrat ráno.

Cena zahrnuje
3 noci s polopenzí v hotelu s venkovním bazénem (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím nebo 3 a 4-lůžkové pokoje s umyvadlem, sprcha a WC na patře), dopravu luxusním autobusem, průvodce, mapu Švýcarska s informacemi, komplexní pojištění.

Minimální výměna na vstupy
169 CHF.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000