crosssearch

Švýcarsko - Železniční Dobrodružství Kolem Bernských Velikánů

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Program zájezdu 1. den: Odjezd v ranních hodinách do Švýcarska, ubytování v EINSIEDELNU, prohlídka kláštera. Nocleh. 2. den: Po snídani návštěva SCHWYZ a přejezd autokarem do ARTH-GOLDAU. Poté ozubnicí do RIGIKULMU - prohlídka a zpět ozubnicí do VITZNAU. Vyhlídková...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odjezd v ranních hodinách do Švýcarska, ubytování v EINSIEDELNU, prohlídka kláštera. Nocleh.

2. den:
Po snídani návštěva SCHWYZ a přejezd autokarem do ARTH-GOLDAU. Poté ozubnicí do RIGIKULMU - prohlídka a zpět ozubnicí do VITZNAU. Vyhlídková plavba lodí do LUZERNU, prohlídka - dřevěný most Kappelbrücke, starobylé domy uprostřed zachovalých hradeb, možnost návštěvy dopravního muzea zdarma. Přejezd vlakem do INTERKIRCHENU. Ubytování. Nocleh.

3. den:
Po snídani přejezd vlakem do INTERLAKENU, města ležícího mezi jezery Thunersee a Brienzersee. Poté přejezd horskou tratí do GRINDELWALDU. Odtud výjezd zubačkou po severním EIGERU na KLEINE SCHEIDEGG (2060 m n.m.). Možnost fakultativního výletu na nejvyšší místo v Evropě, kam vedou koleje - JUNGFRAUJOCH (3454 m n.m.) nebo procházka s úchvatnými výhledy na hradbu čtyřtisícových vrcholů MNICH (4009 m n.m.), JUNGFRAU (4158 m n.m.) a EIGER (3970 m n.m.). Poté vláčkem přejezd do vedlejšího údolí LAUTERBRUNNENU, návštěva soutěsky a vodopádů ve skalách TRÜMMEL-BACHFÄLLE. Odjezd zpět přes INTERLAKEN na ubytování. Nocleh.

4. den:
Po snídani prohlídka soutěsky řeky AARY. Plavba lodí do křišťálově čistém jezeře Thunersee do malebného městečka THUN. Procházka po INTERLAKENU, možnost nákupu. Návrat na ubytování. Nocleh.

5. den:
Přejezd impozatním Lötschberským tunelem mezi městy BRIG a SPIEZ. Poté přejezd Simplonským tunelem do italské DOMODOSSOLY, odkud vede vyhlídková trať "Centovali" a LOCARNA, prohlídka. Přejezd do MELIDE, fakultativně možnost návštěvy MINI SCHWITZERLANDU, nebo koupání v jezeře. procházka ve městě LUGANO a BELLIZONA, přejezd do SCHWYZU. Noční přejezd do ČR.

6. den:
Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000