crosssearch

Švýcarsko - Velký Okruh

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Popis: POZNÁVACÍ ZÁJEZD ŠVÝCARSKO 1. den: Odjezd z Olomouce ve večerních hodinách. 2. den: Průjezd přes pobřeží Bodamského jezera k impozantním RÝNSKÝM VODOPÁDŮM. Poté odjezd do CURYCHU (Zürich), prohlídka největší metropole Švýcarska s hlavní nákupní třídou...

Konečná cena za osobu od: 8 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:
POZNÁVACÍ ZÁJEZD ŠVÝCARSKO

1. den:
Odjezd z Olomouce ve večerních hodinách.

2. den:
Průjezd přes pobřeží Bodamského jezera k impozantním RÝNSKÝM VODOPÁDŮM. Poté odjezd do CURYCHU (Zürich), prohlídka největší metropole Švýcarska s hlavní nákupní třídou Bahnhofstrasse, nazývanou ,,výkladní skříň Evropy", starými čtvrtěmi Niederdorf a Oberdorf, chrámy Grossmünster a Fraumünster (Chagallovy vitráže) a světoznámou cukrárnou Sprüngli. Výlet lodí po Curyšském jezeře podél Zlatého pobřeží do ,,města růží" RAPPERSWILU - procházka půvabným středověkým městečkem s hradem. Přejezd na ubytování.

3. den:
Po snídani odjezd do LUZERNU - dřevěný most Kappelbrücke, starobylé domy uprostřed zachovaných hradeb. Pokračování horskou krajinou Berner Oberland podél jezer Brienzersee a Thunersee (zastávky) do hlavního města BERNU (staré město položené vysoko nad řekou, Münster, renesanční kašny...). Zastávka ve starém městečku GRUYČRES, přejezd na ubytování.

4. den:
Po snídani jízda vysokohorskou krajinou do CHAMONIX, fakultativně vyjížďka lanovkou pod vrchol MONT BLANC, poté hrad CHILLON u Ženevského jezera a projdete se elegantními lázněmi VEVEY a MONTREUX. Navečer prohlídka historického centra LAUSANNE. Návrat na ubytování.

5. den:
Po snídani prohlídka historických městeček na Ženevském jezeře COPPET (zámek Madame de Staël) a NYON (hrad) a poté podrobná prohlídka ŽENEVY - staré město, nábřeží, parky, barokní architektura, muzea s volnými vstupy... Večer odjezd do ČR.

6. den:
Návrat do Olomouce v dopoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000