crosssearch
myway.cz
Na naąem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

©výcarsko s výletem horským expresem

Poznávací zájezdy, ©výcarsko

Bernina ecpres projíľdí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá aľ pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jiľně poloľený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou ąvýcarskou...

Konečná cena za osobu od: 8 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bernina ecpres projíľdí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá aľ pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jiľně poloľený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou ąvýcarskou čokoládu.

Program zájezdu

1.den (st): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách non-stop přes SRN.

2.den (čt): Zastávka u kláątera EINSIEDELN, malebné ąvýcarské městečko SCHWYZ. LUZERN - město povaľované za klenot ©výcarska. Přejezd na ubytování do Andermattu. Večeře, nocleh.

3.den (pá): Celodenní návątěva italské části ©výcarska. Po snídani odjezd přes průsmyk san bernardino do kantonu Ticino. Nejprve navątívíte na břehu jezera Lugano stejnojmenné město lugano. Pak navątívíte melide s expozicí "©výcarsko v miniatuře" a zastavíte se v caslanu, kde se vyrábí čokoláda. Prohlédnete si muzeum čokolády s ukázkou její výroby a vyuľijete moľnosti nakoupit si ji za výrobní cenu. Budete pokračovat do města "tří hradů", Bellinzony. K večeru se vrátíte zpět do chaty. Večeře, nocleh.

4.den (so): Bude zaměřen na rétorománskou část ©výcarska. Odjedete přes průsmyk julier (2228 m) do městečka Poschiavo, kde přestoupíte na známou horskou dráhu a pojedete vláčkem "bernina-express" přes průsmyk Bernina, kolem jezer a ledovců, přes viadukty, tunely a galerie do Pontresiny. Prohlédnete si známé horské středisko sv. mořic a Vaąe cesta se otočí směrem k domovu.

5.den (ne): Příjezd v časných dopoledních hodinách.

Stravování: česká polopenze

Cena zahrnuje:

* pojiątění léčebných výloh a storna
* dopravu autokarem
* průvodce
* 2x ubytování (2,3,4L. pokoje s vl. soc. zař.)
* 2x polopenzi (česká kuchařka)

Cena nezahrnuje: ubyt. ve 1/2 pokoji (příplatek: 200 Kč)

Fakultativně: jízdenka na horský expres (příplatek: 400 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky daląích hotelů

Doporučit dovolenou? Napiąte nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000