crosssearch

Švýcarsko s výletem horským expresem

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Bernina ecpres projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jižně položený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou švýcarskou...

Konečná cena za osobu od: 6 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bernina ecpres projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jižně položený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou švýcarskou čokoládu.

Program zájezdu:

1.den (st): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách non-stop přes SRN.

2.den (čt): Zastávka u kláštera EINSIEDELN, malebné švýcarské městečko SCHWYZ. LUZERN - město považované za klenot Švýcarska. Přejezd na ubytování do Andermattu. Večeře, nocleh.

3.den (pá): Celodenní návštěva italské části Švýcarska. Po snídani odjezd přes průsmyk san bernardino do kantonu Ticino. Nejprve navštívíte na břehu jezera Lugano stejnojmenné město lugano. Pak navštívíte melide s expozicí "Švýcarsko v miniatuře" a zastavíte se v caslanu, kde se vyrábí čokoláda. Prohlédnete si muzeum čokolády s ukázkou její výroby a využijete možnosti nakoupit si ji za výrobní cenu. Budete pokračovat do města "tří hradů", Bellinzony. K večeru se vrátíte zpět do chaty. Večeře, nocleh.

4.den (so): Bude zaměřen na rétorománskou část Švýcarska. Odjedete přes průsmyk julier (2228 m) do městečka Poschiavo, kde přestoupíte na známou horskou dráhu a pojedete vláčkem "bernina-express" přes průsmyk Bernina, kolem jezer a ledovců, přes viadukty, tunely a galerie do Pontresiny. Prohlédnete si známé horské středisko sv. mořic a Vaše cesta se otočí směrem k domovu.

5.den (ne): Příjezd v časných dopoledních hodinách.

Stravování: česká polopenze

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autokarem
* průvodce
* 2x ubytování (2,3,4L. pokoje s vl. soc. zař.)
* 2x polopenzi (česká kuchařka)

Cena nezahrnuje: ubyt. ve 1/2 pokoji (příplatek: 200 Kč)

Fakultativně: jízdenka na horský expres (příplatek: 400 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000