crosssearch

Švýcarsko - oblast Davosu a Svatého Mořice

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Komplex středisek Davos - Klosters patří k nejvýznamnjěším střediskům zimních sportů ve Švýcarsku. Umožníme vám navštívit tato místa prostřednictvím nového turistického zájezdu, který nevynechává ani návštěvu světově proslulého Svatého Mořice a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komplex středisek Davos - Klosters patří k nejvýznamnjěším střediskům zimních sportů ve Švýcarsku. Umožníme vám navštívit tato místa prostřednictvím nového turistického zájezdu, který nevynechává ani návštěvu světově proslulého Svatého Mořice a Horního Engadinu plného jezer.

Program zájezdu:
1.den (pá): Odjezd z Prahy v pozdních večerních hodinách.


2.den (so): Příjezd do Švýcarska ráno. Zastávka v lázeňském středisku BAD RAGAZ. Procházka městem, možno navštívit i unikátní botanickou zahradu, kde roste na 110 druhů bylinek. Průchod soutěskou TAMINA, kde vyvěrá horký pramen.Odpoledne příjezd do KLOSTERS k ubytování.


3.den (ne): Vláčkem do DAVOSU, odtud lanovkou na WEISSFLUHJOCH – 2662 m, odkud se naskýtá krásný výhled na celé údolí i okolní hory. Dále panoramatickou cestou přes chatu Parsennhütte k horní stanici lanovky GOTSCHNAGRAT. Lanovkou sjedeme do KLOSTERS a dojdeme domů. Doba chůze cca 3 hod.


4.den (po): Autobusem přes průsmyk FLÜELA do SVATÉHO MOŘICE. Prohlídka lázeňské části,vycházka k vyhlídce MUOTTAS DA SCHLARINGA ( 2.306 m.n.m.) a kolem jezera zpět k autobusu. Doba chůze cca 4 hod. K večeru návrat do Klosters.


5.den (út): - Turistika v KLOSTERS. Lanovkou na MADRISU, odtud okružní túra přes ÄLPLI SCHAFFÜRGGLI- SAASER ALP zpět na Madrisu a lanovkou dolů .Doba chůze cca 4-5 hod.


6.den (st): LICHTENŠTEJNSKO. Celodenní výlet do blízkých lichtenštejnských Alp spojený s turistikou v oblasti MALBUNU- nejkrásnějšího střediska této oblasti. Výstup na SCHÖNBERG, který dělá čest svému jménu a skýtá fantastické rozhledy až k Bodamskému jezeru a na vrcholy Rätikonu. K večeru návrat. Doba chůze cca 4 – 5 hod.


7.den (čt): K pramenu Innu a evropskému rozvodí. Autobusem na průsmyk MALOJA, odtud túra k jezeru LUNGHIN, kde Inn pramení a přes „střechu Evropy“- průsmyky Lunghin a Septimer do BIVIA, kde bude čekat autobus. (cca 5 hod chůze s převýšením 630 m nahoru a 700 dolů.). Tento den možno zvolit i méně náročnou variantu- z Maloji kolem jezera Sils do Segl Maria (2 hod chůze, bez převýšení) a odtud s naším autobusem do Bivia pro 2.část skupiny. Návrat již všichni busem přes PRŮSMYK JULIER.


8.den (pá): Vláčkem do DAVOSU – turistika v 2.části údolí. Výjezd lanovkou na JAKOBSHORN, odtud kolem jezera STADLERSEE na SERTIG DÖRFLI. Údolím Sertigbach do Davosu. Zdatnější si mohou cestu prodloužit o výstup na JATZMEDER a lanovkou sjet dolů ke stanici vláčku. K večeru návrat do Klosters. Doba chůza cca 4-5 hod


9.den (so): Dopoledne po naložení zavazadel a úklidu chaty odjezd do kantonu APPENZELL a výjezd lanovkou na jeden z nejvýznamnějších vyhlídkových bodů Švýcarska- SÄNTIS. Odpoledne prohlídka UKÁZKOVÉ SÝRÁRNY (appenzellský sýr) a tématická vycházka v okolí. Večer odjezd.


10.den (ne): Ráno příjezd do Prahy.

Ubytování: ubytování v horské chatě v Klosters (4 lůžk. pokoje)


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* doprava autobusem
* 7x ubytování v horské chatě ( 4L. pokoje)
* 7x plná penze (balíčky místo oběda)
* vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje :obsazení pokoje 2 osobami 400 Kč/os

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000