crosssearch

Švýcarsko - Kouzelný Svět Horských Železnic

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Poznávací zájezd Švýcarsko: Cestování po švýcarských Alpách železnicí zapsanou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO

Konečná cena za osobu od: 10 916 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:
Poznávací zájezd Švýcarsko: Cestování po švýcarských Alpách železnicí zapsanou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO

1. den:
Odjezd z ČR v ranních hodinách. Přejezd Rakouskem, cesta tyrolskými Alpami do Švýcarska, ubytování v oblasti Thusis. V termínu 11.7.-15.7.2012 je odjezd v odpoledních hodinách a následuje noční přejezd přes Německo a Lichtenštejnsko.

2. den:
Od této chvíle až do posledního dne jsou všechny cesty vlakem. Přejezd vlakem přes soutěsku Předního Rýna Rheinschlucht. Návštěva klášteru Disentis. Přejezd vlakem do AROSY, nádherné středisko uprostřed hor - možnost výjezdu gondolovou lanovkou na WEISSHORN (2653 m). Návrat vlakem zpět do Churu. Prohlídka starobylého biskupského města s cenno katedrálou. Návrat do hotelu.

3. den:
Po snídani cesta po unikátní LINII ALBULA (točité tunely, Landwasserviadukt aj.) do MORTERATSCH (vycházka k čelu ledovce, návštěva sýrárny). Vlakem přejezd přes sedlo Bernina (2253 m n.m.) s výhledem na Piz Bernina (4049 m n.m.) po stejnojmenné linii a údolím Valposchiavo ( Brusio:točitý viadukt) do italského města TIRANA. Prohlídka staré čtvrti a renesančního poutního chrámu MADONA DI TIRANO. Návrat vlakem do hotelu opět po linii Bernina.

4. den:
Po snídani cesta do Horního Engadinu do proslulého střediska ST.MORITZ (Sv.Mořic). Prohlídka, volný čas. Vyhlídková jízda Horním a Dolním Engadinem na konečnou Rhétské dráhy (stanice Scuol) a zpět do ARDEZU - prohlídka malebného starého městečka s domy zdobenými sgraffitem. Průjezd tunelem VEREINA (nejdelší úzkozozchodný železniční tunel na světě) do dalšího slavného střediska DAVOSU. Č as k nákupům, prohlídka kostela sv.Jana s Giacomettiho vitrážemi, pro zájemce vyjížďka zubačkou na SCHATZALP, dějiště románu Kouzelný vrch. Zpáteční cesta údolím PRATTIGAU do Landquartu k autobusu.. Noční přejezd zpět do ČR.

5. den:
Dopoledne návrat do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000