crosssearch

Švýcarsko - jihozápadní část

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Les Diablerets patří k velice pěkným a také známým švýcarským horským střediskům. Kousek nad ním se tyčí vrcholy přes 3000 metrů vysoké, pokryté ledovci, ale rozkládají se zde také malebná zelená horská údolí. Výlet do sousední Francie do oblasti...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Les Diablerets patří k velice pěkným a také známým švýcarským horským střediskům. Kousek nad ním se tyčí vrcholy přes 3000 metrů vysoké, pokryté ledovci, ale rozkládají se zde také malebná zelená horská údolí. Výlet do sousední Francie do oblasti nejvyššího vrcholu Evropy Mont Blancu zcela jistě doplní již tak bohatý program zájezdu.

Program zájezdu:
1.den (so): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách přes Německo do Švýcarska.


2.den (ne): Příjezd dopoledne do Švýcarska, zastávka v EMMENTALSKÉM údolí, prohlídka ukázkové sýrárny. Příjezd do DIABLERETS kolem poledne, vycházka údolím k románskému kostelíku Vers l´Eglise. Ubytování, večeře.


3.den (po): Turistika v Diablerets - z průsmyku Pillon lanovkou na ledovec 3000, odkud vede značená cesta zvaná "led a voda" přes Tour St.Martin k chatě Prarochet a dále k pramenům řeky Saane a k přehradě Sanetsch. Odtud sjedeme lanovkou do GSTEIG, kde bude čekat autobus. (Doba chůze cca 5 hod). Pro méně zdatné -lanovkou z ledovce zpět, místním autobusem do Gsteig a lanovkou k přehradě Sanetech naproti 1. skupině a dále již společně.


4.den (út): Celodenní výlet autobusem do CHAMONIX. Zde možnost výjezdu lanovkou na AIGUILLE DU MIDI do výšky 3.843 m nebo turistika v oblasti Brevent a Flegere. K večeru návrat.


5.den (st): Výlet do GSTAADU, střediska, které patří k nejluxusnějším ve Švýcarsku. Lanovkou na WISPILE, odtud přes Chrinepass k jezeru LAUENENSEE, kde bude čekat autobus.


6.den (čt): Celodenní výlet do ŽENEVY, procházka centrem města a podle možností též exkurze do Paláce národů - sídla OSN. K večeru návrat.


7.den (pá): Turistika v okolí Diablerets – z průsmyku PILLON k jezeru Retaud, odtud před průsmyk COL DE VORÉ k jezeru ARNON a do Feutersoey, kde bude čekat autobus.


8.den (so): Po snídani a úklidu chaty turistika v Diablerets- výjezd lanovkou na ISENAU, vrchol LA PALETTE. Večer odjezd.


9.den (ne): Ráno příjezd do Prahy.

Ubytování: v horské chatě ve 2 až 4 lůžkových pokojích, příslušenství společné na chodbách


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu lux. autobusem
* vedoucí zájezdu
* 6x ubytování v horské chatě
* 6x plnou penzi (balíčky místo oběda)

Cena nezahrnuje: 2L pokoj (příplatek: 300 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000