crosssearch

Švýcarsko, hory a jezera

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Švýcarsko: to je nejen slavné středisko Zermatt a ještě slavnější Matterhorn, považovaný za nejkrásnější horu světa. Švýcarsko to je také Vodní hrad Chillon na Ženevském jezeře, největší termální lázně Švýcarska Leukerbad a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Švýcarsko: to je nejen slavné středisko Zermatt a ještě slavnější Matterhorn, považovaný za nejkrásnější horu světa. Švýcarsko to je také Vodní hrad Chillon na Ženevském jezeře, největší termální lázně Švýcarska Leukerbad a švýcarská čokoládovna nedaleko jezera Lugano.

Program zájezdu:
1.den (st): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.


2.den (čt): Ráno příjezd do Švýcarska – dopoledne návštěva ukázkové SÝRÁRNY V EMMENTALSKÉM ÚDOLÍ. Poté prohlídka hradu CHILLON u Ženevského jezera. Večer dojezd do Walliských Alp k ubytování v Saaském údolí.


3.den (pá): Celodenní výlet do ZERMATTU - autobusem do Täsche, vláčkem do Zermattu možnost výjezdu zubačkou na vyhlídkovou plošinu GORNEGRAT v nadm. výšce 3.130 m, k večeru návrat k ubytová-ní.


4.den (so): Ráno odjezd Rhonským údolím do údolí VAL D’HERENS, kde si prohlédneme pozůstatek z doby ledové – zerodované zemní pyramidy v EUSEIGNE, které vznikly posunem ledovců. Zastávka u největšího podzemního jezera v Evropě ST. LEONARD, plavba loďkou po jezeře. Odpoledne návštěva střediska LEUKERBAD a možnost koupání v největších termálních lázních nebo vycházka PROPASTÍ DALA na okraji městečka. Večer návrat do Saaského údolí.


5.den (ne): Ráno odjezd přes průsmyk NUFENEN do jižní části Švýcarska - kantonu Ticino. Návštěva ČOKOLÁDOVNY Alprose v Caslanu a parku švýc. miniatur v MELIDE. Krátká zastávka v LUGANU. Večer odjezd přes průsmyk San Bernardino a Chur ze Švýcarska.


6.den (po): Ráno příjezd do Prahy

Ubytování: dvoulůžkové pokoje


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu luxusním autobusem
* 3x ubytování v horské chatě ( 2L pokoje)
* 3x polopenze
* průvodce

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000