crosssearch

Švýcarsko - Diablerets - Ženevské jezero, Mont Blanc

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Program: 1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách přes Německo. 2. den: Příjezd dopoledne do Švýcarska, zastávka v Emmentalském údolí, prohlídka ukázkové sýrárny. Příjezd do DIABLERETS kolem poledne. Výjezd lanovkou na ISENAU, vyhlídka na masív Diablerets. Možnost...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program:

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách přes Německo.

2. den: Příjezd dopoledne do Švýcarska, zastávka v Emmentalském údolí, prohlídka ukázkové sýrárny. Příjezd do DIABLERETS kolem poledne. Výjezd lanovkou na ISENAU, vyhlídka na masív Diablerets. Možnost výstupu na vrchol LA PALET-TE.

3. den: ŽENEVSKÉ JEZERO: Autobusem ke středověkému hradu CHILLON, který je malebně situován u břehu jezera, prohlídka. Pěší vycházka po pobřežní promenádě do MONTREAUX, jednomu z nejnavštěvovanějších míst této oblasti. Pokračování do VEVEY, kde žil i Charles Chaplin a kde na nábřeží spatříte jeho sochu. Odpoledne procházka terasovitými vinicemi oblasti LAVAUX, které jsou zapsány na listinu světového dědictví UNESCO. Možnost ochutnávky vín u místních vinařů.

4. den: Výlet do CHAMONIX. Zde možnost výjezdu lanovkou na AIGUILLE DU MIDI, s úchvatnými výhledy na masiv Mont Blancu a další okolní velikány (do výšky 3 843 m) nebo turistika v oblasti BREVENT a FLEGERE. K večeru návrat.

5. den: ŽENEVSKÉ JEZERO: Výlet po jižním břehu jezera se zastávkami v malém přístavu LE BOUVERET s možností návštěvy muzea železnic a ve francouzském lázeňském středisku EVIAN-LES-BAINS, které se stalo známé díky stejnojmenné pramenité vodě i elegantní promenádě se stromořadím.

6. den: Po snídani odjezd do termálních lázní OVRONNAZ. Dopoledne výjezd lanovkou na JORASSE ve výšce 1 940 m, turistika v oblasti Chatillon (cca 3 hod chůze). Odpoledne možnost koupání v termálních lázních s bazény s termální vodou 32 -35 st.

7. den: Turistika v DIABLERETS - z průsmyku PILLON lanovkou na ledovec 3000, odkud vede značená cesta zvaná "led a voda" přes Tour St.Martin k chatě Prarochet a dále k pramenům řeky SAANE a k přehradě SANETSCH. Odtud sjedeme lanovkou do GSTEIG, kde bude čekat autobus. (Doba chůze cca 5 hod). Pro méně zdatné -lanovkou z ledovce zpět, místním autobusem do Gsteig a lanovkou k přehradě Sanetsch naproti 1. skupině a dále již společně.

8. den: Po snídani a úklidu chaty turistika v okolí DIABLERETS. Vycházka do vesničky VERS LEG LISE se starobylým kostelíkem a regionálním muzeem nebo výjezd autobusem do střediska VILLARS a turistika v oblasti BARBOLEUSE-SOLALEX. Večer odjezd ze Švýcarska.

9. den: Ráno příjezd do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000