crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Švýcarsko - Bernské Alpy

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Náš další turistický zájezd do Švýcarska nás zavede do bernských Alp. Snad nikde jinde ve střední Evropě nesahají ledovce tak daleko do údolí jako v okolí Grindelwaldu ve Švýcarsku. V okolí je přes 300 km vycházkových cest a horských stezek, které spolu s řadou lanovek skýtají...

Konečná cena za osobu od: 15 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Náš další turistický zájezd do Švýcarska nás zavede do bernských Alp. Snad nikde jinde ve střední Evropě nesahají ledovce tak daleko do údolí jako v okolí Grindelwaldu ve Švýcarsku. V okolí je přes 300 km vycházkových cest a horských stezek, které spolu s řadou lanovek skýtají překrásné možnosti denních i polodenních výletů.

Program zájezdu:

1.den (so): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (ne): Ráno příjezd do Švýcarska. Zastávka v EMMENTÁLSKÉM ÚDOLÍ, prohlídka ukázkové sýrárny. V poledne příjezd do ÚDOLÍ DIEMTIGTAL, ubytování, vycházka v okolí.

3.den (po): Po snídani odjezd do nitra Bernských Alp do GRINDELWALDU, výjezd lanovkou na FIRST, pěší túra k jezeru BACHALPSEE, případně až na FAULHORN s výhledy na nejznámější vrcholy - Eiger, Mönch a Jungfrau. Návrat do Grindelwaldu, kde bude čekat autobus.

4.den (út): Autobusový výlet k SOUTĚSCE ŘEKY AARY, průchod soutěskou, dále návštěva SKANZENZU BALENBERG, typická venkovská architektura minulých století z různých částí Švýcarska. K večeru zastávka v INTERLAKEN.

5.den (st): Ráno odjezd do údolí vodopádů - LAUTERBRUNNETAL. Vycházka kolem STAUBAŠSKÉHO VODOPÁDU, který je nejvyšší ve Švýcarsku, k TRUMMELBAŠSKÝM VODOPÁDŮM - 10 ledovcových kaskádových vodopádů v nitru hory. Podél řeky Bílá Lutschina pod MURENBAŠSKÝM VODOPÁDEM, kde se masy vody řítí v 5 kaskádách z výšky 750 m, dojdeme do Stechellbergu. K večeru návrat na ubytování.

6.den (čt): Ráno odjezd do KANDERSTEGU, lanovkou (možno i pěšky) k jezeru OESCHINENSEE, 3 hod. okružní vycházka nad jezerem, případně jen odpočinek u jezera, možnost půjčení loděk nebo naopak náročný výstup k horským chatám. K večeru návrat do Kanderstegu, kde bude čekat autobus.

7.den (pá): Dopoledne odjezd do GRINDELWALDU, výjezd lanovkou na MÄNNLICHEN, pěší túra v oblasti pod Eigerem, návrat do Grindelwaldu pěšky nebo zubačkou.

8.den (so): Po snídani a úklidu chaty přejezd do údolí Simmental: výjezd lanovkou na STOCHORN do výšky 2190 m, sestup k jezerům Oberstockensee a Hinterstocensee, naučná stezka. Večer odjezd ze Švýcarska.

9.den (ne): Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Ubytování: v horské chatě (2-4lůžkové pokoje s příslušenstvím)

Stravování: plná penze, balíčky místo oběda

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu lux. busem
* průvodce
* 6x ubytování v horské chatě
* 6x polopenzi
* 6x balíček na výlety

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000