crosssearch

Švýcarsko a Bernina Express

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Einsiedeln - Schwyz - Luzern - Lugano - Melide - Caslano - Bellinzona - Bernina Express - Sv. Mořic Zájezd pro milovníky horské přírody a výlet horským vláčkem Bernina-Express.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Švýcarsko a Bernina Express

1. den zájezdu OOdjezd večer z ČR.


2. den zájezdu Zastávka u kláštera EINSIEDELN, malebné švýcarské městečko SCHWYZ a klenot Švýcarska město LUZERN. Přejezd na ubytování do Andermattu. Večeře, nocleh.


3. den zájezdu Celodenní návštěva italské části Švýcarska - kanton Ticino. Na břehu jezera Lugano navštívíme stejnojmenné město LUGANO. Následuje návštěva MELIDE s expozicí „Švýcarsko v miniatuře“ a zastávka v CASLANU, prohlídka muzea čokolády s ukázkou její výroby a možností nákupů. Město „tří hradů“, BELLINZONA (UNESCO). K večeru návrat zpět do chaty na večeři.


4. den zájezdu Rétorománská část Švýcarska. Přes průsmyk JULIER (2228 m) do městečka POSCHIAVO, kde přestoupíme na známou horskou dráhu a pojedeme vláčkem „BERNINA-EXPRESS“ (UNESCO) přes průsmyk Bernina, kolem jezer a ledovců, přes viadukty a tunely do Pontresiny. Prohlídka horského střediska SV. MOŘIC a odjezd domů.


5. den zájezdu Příjezd do ČR v časných dopoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000