crosssearch

Švýcarské Alpy a termální lázně

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

VEVEY - MONTREUX - LEYSIN - OVRONNAZ - JORASSE - TSANTONAIRE - LEUKERBAD - GEMMI - LÄMMERNSEE - KUKLOS - LAC DAI - TOUR DAI - SAILLON

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

odpoledních hodinách odjedeme z Brna, Prahy a Plzně (další nástupní místa: Plzeň 0 Kč, Praha 0 Kč, Jihlava-Pávov 0 Kč, Velké Meziříčí - dálnice 0 Kč, Velká Bíteš - dálnice 0 Kč, České Budějovice 400 Kč, Vodňany 400 Kč, Písek 400 Kč, Tábor 400 Kč, Hradec Králové 400 Kč, Pardubice 400 Kč, Chrudim 400 Kč, Poděbrady 400 Kč,).

2. den

Po příjezdu k Ženevskému jezeru si prohlédneme Vevey obklopené vinicemi se známou sochou Ch. Chaplina a památníkem J. Palacha. Po příjezdu do mondénního Montreux s luxusními hotely se projdeme po pobřežní promenádě lemované palmami až k mohutnému hradu Chillon, na jehož pozadí se vypíná zasněžený hřeben Dents du Midi. Odjedeme do Leysin, jednoho z nejvýznamnějších lyžařských středisek ve Švýcarsku, umístěném na nádherné horské terase. Ubytujeme se v hotelu Central Residence & Spa, kde budeme mít k dispozici relaxační centrum s bazénem, vířivkou, saunou a párou. Večeře, nocleh.

3. den:

Po snídani odjedeme do lázní Ovronnaz na horské terase. Sedačkovou lanovkou vyjedeme na Jorasse s výhledem na celé lázně a horskými loukami vystoupáme přes sedlo La Seya až k Tsantonaire (2.500 m) s rozhledem na Walliské Alpy a Mont Blanc. Sestupovat budeme přes Pré de Bougnonne zpět k lanovce. Odpoledne budeme věnovat koupání v termálních lázních pod horskými štíty (pro zájemce je možno individuálně absolvovat celodenní turistiku). Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

4. den:

Po snídani zahájíme den návštěvou lázní Leukerbad v impozantním horském kotli. Kabinová lanovka nás vyveze do průsmyku Gemmi (2.322 m), kde se pokocháme úžasným výhledem na Walliské Alpy včetně Matterhornu. Od horského jezera Daubensee se vydáme na túru k jezeru Lämmernsee na úpatí ledovců. Po sestupu návrat lanovkou do Leukerbadu. Odpoledne prožijeme koupáním v největších švýcarských termálních lázních Burgerbad přímo v Leukerbadu s uchvacujícím pohledem na skalní stěnu nad obcí (pro zájemce je možno individuálně absolvovat celodenní turistiku). Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

5. den:

Po snídani vyjedeme kabinovou lanovkou k otáčivé restauraci Kuklos, odkud se budeme kochat panoramatickými pohledy od Eigeru přes Matterhorn až k Mont Blanc. Další naše kroky povedou dolů k jezírku Lac d’Ai, a pak opět vystoupáme výše do sedla pod skalní věží Tour d‘Ai, kde se před námi jako na dlani objeví Ženevské jezero. Okolo jezírka Lac de Mayen pod stejnojmennou skalní věží sestoupíme do Leysin – cestou budeme míjet mimořádně zajímavé skalní útvary. Odjedeme do Saillonu v údolí Rhony, kde se budeme koupat v termálních lázních Bains de Saillon. Poté se vydáme na cestu zpět do ČR.

6. den:

Návrat do ČR v ranních hodinách

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000